Aplikátor kontaktných šošoviek modrý

1.59 €
90% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 26.2. Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Uľahčite si aplikáciu kontaktných šošoviek

Tiež už sa Vám niekedy stalo, že sa kontaktná šošovka lepí na prst a nechce k oku správne priľnúť. Máme riešenie pre tých z vás, ktorým pripadá manipulácia so šošovkami namáhavá a zdĺhavá - aplikátor kontaktných šošoviek. Pomocou aplikátoru šošovku uchopíte jednoduchým pohybom a tým istým pohybom ho následne aplikujete na oko.

Ako aplikátor správne používať?

Pred použitím aplikátora umiestnite kontaktnú šošovku na dlaň zaoblenou stranou nahor. Priložte aplikátor a stlačte ho. Stlačením aplikátora sa vytvorí mierny podtlak, ktorý drží kontaktnú šošovku. Šošovku následne umiestnite na oko a opätovným stlačením aplikátora ju uvoľníte.
Je potrebné udržiavať aplikátor v čistote a neoplachovať ho vodou.

Vlastnosti - Aplikátor kontaktných šošoviek modrý

Farba: Modrá

Všetky varianty tohto produktu:

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Martina

Dobrý deň Máte aplikator na vkladanie aj na vyberanie kon. šošoviek. Dva rozdielne aplikátor.....

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za komentár. Aplikátor slúži len k nasadeniu šošoviek na oko. Aplikátor je drobnejší a pre niektorích ľudí je s ním nasadzovanie šošoviek komfortnejšie ako nasadzovanie šošoviek prstom. Na vynímanie šošoviek, však, zatiaľ žiadna pomôcka nie je. Tento úkon je stále nutné robiť prstami. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Marta

Dobrý deň dajú sa aj vybrať aplikatorom? Ja mam dnes prvý krát jednu som vybrala druhu nemôžeme neviem co mam robiť.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Marta, ďakujeme Vám za otázku. Vyňať šošovku z oka pomocou aplikátora, bohužiaľ, nie je možné. Musel by vzniknúť podtlak, aby sa šošovka k aplikátoru prichytila. To však aplikátor neumožňuje. Pokiaľ Vám nejde šošovka vyňať oka, je možné, že šošovka viac priľpla k oku. K uvoľneniu šošovky odporúčame použiť očné kvapky. Povrch oka aj šošovky sa kvapkami zvlhčí a šošovka sa tak uvoľní. Je dobré pokúsiť sa o vyňatie šošovky aspoň 20 min od aplikácie očných kvapiek. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Nikola Marhefkova

Možem sa spytať ako sa s tym dajú vyberať šošovky? Tá šošovka sa mi k tomu nechce prilepiť.

Zákaznícky servis

Dobrý deň Nikola, ďakujeme Vám za otázku. Aplikátor slúži predovšetkým k aplikácii (nasadeniu) kontaktných šošoviek. Na vyberanie šošoviek by musel vzniknúť dostatočný podtlak, aby bylo možné šošovku z oka vybrať. Preto šošovky nie je možné aplikátorom uchopiť. Pekný deň.

Mirka

Dobry den! Prosim Vas, je mozne tento aplikator pouzit aj na vyberanie sosovky z oka?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno aplikátor môžete používať aj na vkladanie šošovky do oka aj na jej vyberanie.

Lenka

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť ako narábať s týmto aplikátorom? Absolútne sa mi na neho nechce prichytiť šošovku. Má veľmi dobré hodnotenie, tak určite robím niečo zle :) Šošovku v púzdre otočím vypuklou stranou nahor, priložím aplikátor, stlačím aby sa vytvoril podtlak a nič. Šošovka sa neprichytí. Ďakujem za radu

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktnú šošovky by ste si mali najprv z puzdra vybrať na dlaň, ak je v puzdre roztok, tak sa šošovka na aplikátor neprisaje. Inak by mal by Váš postup správny.

Silvia Kučeničová

Super aplikator sosoviek. ziadne spinave sosovky a rychla aplikacia. Super puzdro. Som velmi spokojna :)