Aplikátor kontaktných šošoviek modrý

1.59 €
80% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 2.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1250x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
1.59 €

Uľahčite si aplikáciu kontaktných šošoviek

Tiež už sa Vám niekedy stalo, že sa kontaktná šošovka lepí na prst a nechce k oku správne priľnúť. Máme riešenie pre tých z vás, ktorým pripadá manipulácia so šošovkami namáhavá a zdĺhavá - aplikátor kontaktných šošoviek. Pomocou aplikátoru šošovku uchopíte jednoduchým pohybom a tým istým pohybom ho následne aplikujete na oko.

Ako aplikátor správne používať?

Pred použitím aplikátora umiestnite kontaktnú šošovku na dlaň zaoblenou stranou nahor. Priložte aplikátor a stlačte ho. Stlačením aplikátora sa vytvorí mierny podtlak, ktorý drží kontaktnú šošovku. Šošovku následne umiestnite na oko a opätovným stlačením aplikátora ju uvoľníte.
Je potrebné udržiavať aplikátor v čistote a neoplachovať ho vodou.
Vlastnosti
Farba: Modrá

Všetky varianty tohto produktu:

Komentáre (4)

Comments: Do you have any questions?

Nikola Marhefkova

Možem sa spytať ako sa s tym dajú vyberať šošovky? Tá šošovka sa mi k tomu nechce prilepiť.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Nikola, ďakujeme Vám za otázku. Aplikátor slúži predovšetkým k aplikácii (nasadeniu) kontaktných šošoviek. Na vyberanie šošoviek by musel vzniknúť dostatočný podtlak, aby bylo možné šošovku z oka vybrať. Preto šošovky nie je možné aplikátorom uchopiť. Pekný deň.

Mirka

Dobry den! Prosim Vas, je mozne tento aplikator pouzit aj na vyberanie sosovky z oka?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno aplikátor môžete používať aj na vkladanie šošovky do oka aj na jej vyberanie.

Lenka

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť ako narábať s týmto aplikátorom? Absolútne sa mi na neho nechce prichytiť šošovku. Má veľmi dobré hodnotenie, tak určite robím niečo zle :) Šošovku v púzdre otočím vypuklou stranou nahor, priložím aplikátor, stlačím aby sa vytvoril podtlak a nič. Šošovka sa neprichytí. Ďakujem za radu

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktnú šošovky by ste si mali najprv z puzdra vybrať na dlaň, ak je v puzdre roztok, tak sa šošovka na aplikátor neprisaje. Inak by mal by Váš postup správny.

Silvia Kučeničová

Super aplikator sosoviek. ziadne spinave sosovky a rychla aplikacia. Super puzdro. Som velmi spokojna :)