Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 šošovky)

23.89 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 16.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
23.89 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal rozširujú portfólio obľúbeného výrobcu Alcon. Šošovky sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu s vysokou priedušnosťou a ich úlohou je korekcia presbyopie. Tieto mesačné multifokálne šošovky sa postarajú o to, aby ste videli dokonale ostro na blízko, na diaľku aj na strednú vzdialenosť.
Priedušný materiál šošoviek Air Optix plus HydraGlyde Multifocal má jemné modré zafarbenie. Vďaka nemu šošovky ľahšie nájdete v blistri i puzdre. Aj manipulácia so šošovkami bude vďaka zafarbeniu jednoduchšia.

Korekcia presbyopie

Tieto 30-dňové silikón-hydrogélové šošovky sú vyvinuté pre korekciu videnia na všetky vzdialenosti . Air Optix plus HydraGlyde Multifocal majú optické zóny , medzi ktorými oko plynule prechádza.
Šošovky vám tak zaistia jasný a ostro videný obraz, či už sa pozeráte na displej telefónu, ktorý je blízko, na monitor počítača, ktorý je v strednej vzdialenosti alebo riadite a potrebujete dokonale vidieť aj vzdialené predmety.

Jedinečná kombinácia technológií

Materiál mesačných šošoviek Air Optix plus HydraGlyde Multifocal odoláva nečistotám . Vďaka technológii SmartShield® sa na šošovke neukladajú nečistoty ako napríklad prach, zvyšky líčidiel a krémov na ruky, ale ani proteíny a lipidy zo sĺz.
Tieto multifokálne šošovky s ultra tenkým ochranným štítom majú tiež zvlhčujúcu technológiu HydraGlyde® . Ide o komplex látok, ktoré v šošovkách udržujú vlhkosť. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal eliminujú prejavy syndrómu suchého oka a zaistia vám celodenné pohodlie bez podráždenia očí .

Možnosť nepretržitého režimu nosenia

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal umožňujú okrem denného aj nepretržitý režim nosenia. Šošovky si teda môžete v oku ponechať nepretržite maximálne 6 nocí. Tento režim nosenia je však potrebné vopred konzultovať s očným špecialistom, nakoľko nie je vhodný pre každého.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 šošovky)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t pri -3.00 Dpt
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Lotrafilcon B
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.29 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Miroslava

Dobrý deň , používam tieto multifokálne šošovky 2. mesiac (ako mesačné) , predtým som na skúšku používala denné Total cca 15 dní. Prešla som na tieto mesačné, no približne po mesiaci používania mám problém so zahmlievaním šošoviek. Pracujem na PC a asi po dvoch hodinách musím šošovky vybrať a na nejaký čas umiestniť do roztoku. Používam roztok Gelone. Neviete mi prosím poradiť čím to môže byť ? Kúpila som si na skúšku aj Bausch Lomb Pure Vision a vznikol ten istý problém.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miroslava, ďakujeme Vám za otázku. Faktorov, ktoré môžu spôsobovať zahmlený pohľad, môže byť hneď niekoľko. Jedným z nich je napríklad suchosť očí. Dehydrované šošovky sa môžu stať menej priesvitnými. Všeobecne sa tento problém rieši vhodnými očnými kvapkami, ktoré oči, resp. kontaktné šošovky hydratujú. Ďalším dôvodom môže byť disfunkcia Meibomských žliaz, nesprávne vyčistené a málo zregenerované kontaktné šošovky alebo znášanlivosť všeobecne, pokiaľ nie je zvolený správny typ šošoviek. Presný dôvod Vám takto na diaľku nie sme schopní určiť. Pokiaľ Vám špecialista aplikoval šošovky TOTAL1 Multifocal, mal k tomu pravdepodobne dôvod. Mesačné šošovky Air Optix plus HydraGlyde Multifocal a PureVision 2 for Presbyopia, ktoré ste skúšali, majú iné veľkostné parametre. Pokiaľ máte s nosením šošoviek akékoľvek obtiaže, riešte ich primárne s Vaším očným špecialistom. Na internete si potom zakúpte šošovky, ktoré Vám očný špecialista odporučil, máte ich vyskúšané a máte zároveň istotu, že Vám vyhovujú. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Andrej Stanko

Dobrý deň Mám namerané hodnoty +1,25 obe oči a -0,75 ľavé oko a -1,5 pravé oko BC 8,6 a DIA 14,2. Budú mi stačiť v sosovkach +1,25 . Odporúčate mi Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. Ďakujem Andrej S.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Andrej, ďakujeme Vám za otázku. Radi by sme Vám poradili, avšak nie sme si istí, aké hodnoty uvádzate. Radi by sme Vás preto požiadali o kompletný okuliaroý zápis, teda hodnoty dioptrií na diaľku a na blízko vrátane všetkých znamienok (+, - alebo =). Ak to bude pre Vás pohodlnejšie, môžete nám poslať kópiu zápisu od lekára na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk. Akonáhle budeme mať kompletný zápis, radi Vám poradíme. Vopred Vám ďakujeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Róbert

Dobry den. Mam otazku: doteraz som pouzival kontakt. sosovky Air Optix Night and Day Aqua, ktore maju priemer 13,8. Tieto (Air Optix plus HydraGlyde Multifocal) maju 14,2. Viete mi povedat, aky velky je to rozdiel a ci to bude pre mna vhodne, kedze som zvyknuty na takyto priemer? Alebo mi viete odporucit ine multifokalne sosovky, s ktorymi by som mohol aj spat? Jedno oko mam -6,5 a druhé -5,25 a "plusky" by mi stacili +1,25 Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Róbert, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ, nevieme, ako Vaše oči na zmenu veľkostných parametrov zareagujú. Je to veľmi individuálne. Multifokálne šošovky, s ktorými je možné spať sú ešte šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia alebo Biofinity Multifocal, ktoré majú priemer 14,00 mm. Šošovky Biofinity však rozlišujú dominanciu očí. Pretože ste neuviedli hodnotu dioptrie na blízku vzdialenosť, nemôžeme Vám dioptrické hodnoty odsúhlasiť. Pokiaľ Vás zaujali kontaktné šošovky Biofinity Multifocal, odporúčame Vám nechať si šošovky odborne aplikovať. Na tejto mape si môžete vyhľadať očného špecialistu, ktorý s výrobcom šošoviek spolupracuje. Očný špecialista Vám môže v prípade potreby aj upraviť dioptrické hodnoty tak, aby bola korekcia zraku perfektná. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.