Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 šošovky)

19.99 €
96% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 30.6. Vyberte si parametre
Pridajte si roztok:
Nechcem roztok
Gelone 360 ml
9.69 €
7.19 €
Gelone 2 x 360 ml
17.59 €
Gelone 100 ml
5.79 €
Pridajte si roztok:
Gelone 360 ml
9.69 €
7.19 €
Gelone 360 ml
9.69 €
7.19 €
Gelone 2 x 360 ml
17.59 €
Gelone 100 ml
5.79 €
Pridať
7.19 €
19.99 €
19.99 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Popis šošoviek Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism sú mesačné torické šošovky spoločnosti Alcon, ktoré rozširujú veľmi obľúbený rad kontaktných šošoviek Air Optix. Sú vyrobené z materiálu silikón-hydrogélového typu. Materiál Lotrafilcon B má priepustnosť kyslíka na vysokej úrovni, takže k očiam môže cez šošovku prúdiť dostatočné množstvo kyslíka.

Kombinácia technológií

Dokonalé videnie a spoľahlivá korekcia astigmatizmu je s Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism samozrejmosťou. Pri kontaktných šošovkách je dôležitý aj pocit pohodlia po celú dobu nosenia. Preto sú tieto torické šošovky vytvorené s pomocou hneď dvoch výnimočných technológií:
SmartShield™ - Šošovka je pokrytá tenkou ochrannou vrstvou. Tento štít ochraňuje povrch šošovky pred priľnutím a hromadením nečistôt.
HydraGlyde® - Ide o zvlhčujúci látku, ktorá sa stará o to, aby boli šošovky pri nosení neustále dostatočnej vlhké. Komplex HydraGlyde zabraňuje vysychaniu materiálu šošoviek a pre vás to znamená príjemné a pohodlné nosenie.

Spôsob nosenia

Spoločnosť Alcon šošovky odporúča pre denné nosenie s každodennou starostlivosťou a čistením, rovnako tak pre predĺžené nosenie po dobu maximálne 6 nocí a aj pre nosenie kontinuálne. Pokiaľ teda ide o spôsob nosenia práve u vás, dodržujte vždy pokyny svojho očného špecialistu.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 šošovky)

Výrobcovia: Alcon
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 108 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • celodenný komfort nosenia
  • vysoká priedušnosť
Cena: 15.39 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (7)

Comments: Do you have any questions?

Peter

Dobry den. Zmenili ste mi os z 0 na 180 stupnov, nebude to vadit? Mozem kludne tak objednat?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme Vám za otázku. Hodnota osi sa pri kontaktných šošovkách pohybuje v rozmedzí od 10° do 180° vždy po 10°. Nemusíte mať obavy, hodnota osi 0° je rovnaká ako 180°, môžete teda šošovky objednať podľa nášho prepočtu. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.

Peter

Dobrý deň .mohli by ste mi poradiť pri výbere správnych šošoviek ? Parametre pre okuliare mam ľavé oko: diop:. -2,5 cyl: -1,5 os: 0.. Pravé oko diop: -2,0, cyl:-4 , os:165..Mozte mi aj odporucit ake sosovky by boli pre mna najlepsie, Dakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Petra, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup kontaktných šošoviek bude nutné dioptrické hodnoty upraviť. Pretože máte na pravom oku cylindrickoú hodnotu vyššiu, budete pre korekciu tohto oka potrebovať šošovku s označením XR, a preto Vám odporučíme iný typ šošoviek. Pre korekciu pravého oka Vám môžeme ponúknuť len šošovky Biofinity XR Toric alebo Proclear Toric XR s hodnotou dioptrie -2,00, cylindra -3,25 a osou 165°. Ku korekcii ľavého oka Vám bude stačiť klasická tórická šošovka Biofinity Toric alebo Proclear Toric s hodnotou dioptrie -2,50, cylindra -1,25 a osou 180°. Správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Na tejto mape si môžete vyhľadať očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom šošoviek spolupracuje. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky vyskúšať sám, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky nie je možné uplatniť reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Júlia

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu pri výbere šošoviek, dlho som používala sosovky Acuvue Oasys, parametre ľavé oko dioptrie -5,5, cyl -2,25, os 180, zakrivenie 8,6, priemer 14,5 a práve oko dioptrie -8, cyl -2,25, os 20. Sosovky mi ale nesadli, v oku mi neboli pohodlne a oči ma cely deň boleli, boli suché, nepomáhali ani očné kvapky. Chcela by som vyskúšať inú značky, najlepšie vhodne aj na kontinuálne nosenie. Môžete mi, prosím, poradiť s výberom? Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Júlia, ďakujeme Vám za otázku. Ak Vám začali byť nepríjemné šošovky, ktoré Vám pred tým vyhovovali, potom sa u Vás s veľkou pravdepodobnosťou objavila tzv. získaná averzia na materiál. Šošovka je stále "cudzím" predmetom v oku a je celkem bežné, že oko začne časom materiál šošoviek odmietať. V takom prípade je na čase re-aplikácia kontaktných šošoviek. Každú re-aplikáciu šošoviek by mal užívateľovi previesť očný špecialista. Tento postup by sme odporučili aj Vám. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky nakoniec hľadať sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Pokiaľ máte záujem o šošovky, ktoré umožňujú kontinuálne nosenie, potom môžete vyskúšať tieto šošovky, alebo potom tento spôsob nosenia umožňujú aj kontaktné šošovky Biofinity Toric, ktoré sú jedny z najobľúbenejších, prípadne Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Ivana

Dobrý deň .mohli by ste mi poradiť pri výbere správnych šošoviek ? Parametre pre okuliare mam ľavé oko: -3,75 cyl:-1,5 os:175 Pravé oko: -1,25, cyl:-1,5, os:180 Dakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Ivana, ďakujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty je nutné pri nákupe kontaktných šošoviek upraviť. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,75, cylindra -1,25 a osou 180°. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindra -1,25 a osou 180°. Ak tieto kontaktné šošovky nemáte odborne aplikované od Vášho očného špecialistu, odporúčame Vám nechať si šošovky odborne aplikovať. Pri tejto príležitosti Vám očný lekár umožní kontaktné šošovky vyskúšať. Vyhnete se nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup mohol stať v prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali. Pokiaľ Však trváte na nákupe šošoviek online, môžeme Vám odporučiť kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism, u ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, žeby Vám šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.

Martina

Ohľadom toho pravého oka tak tam nemám žiadny cylinder nakoľko to oko mám tupozraké. Na okuliaroch mám len diptriu +1,50

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme za doplnenie informácií. V predchádzajúcom komentári nás zmiatla uvedená os pri dioptrii pravého oka. Ak máte na pravom oku len dioptriu, tak budete pre pravé oko potrebovať len sférickú kontaktnú šošovku Air Optix plus HydraGlyde. Ak tieto kontaktné šošovky bežne nenosíte, odporúčame Vám šošovky najprv vyskúšať u očného špecialistu. Vyhnete se tak nevhodnej investícii. Pokiaľ by ste mali dalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Martina

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť, chcem si objednať šošovky Air optix plus hydraglyde ... zmeneli mi dioptrie na okuliaroch na ľavé oko potrebujem for astigmatizmus dioptria: +2,25, cylinder: -1,5 a stupne:180 a doteraz som mala lavu sosovku PWR: +1,75 cyl: -1,25 axis:180 ale su slabe a terajsi novy cylinder -1,5 v tabulke nie je. Prave oko mam na okuliaroch dioptriu: +1,5 a stupne:180 Ďakujem za odpoveď

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za otázku. Tórické (astigmatické) kontaktné šošovky sa vyrábajú v obmedzenom rozsahu, preto niektoré údaje v ponuke nenájdete a dioptrické hodnoty sa pre nákup takýchto šošoviek musia upraviť. Po úprave budete pre ľavé oko potrebovať šošovku s hodnotami dioptrie +2,25, cylindra -1,25 a osi 180°. U hodnôt pre pravé oko ste neuviedli hodnotu cylindra. Ak je hodnota rovnaká ako u ľavého oka (-1,50), potom sa hodnoty pre pravé oko tiež upravia a budete potrebovať kontaktné šošovky s hodnotou dioptrie +1,50, cylindra -1,25 a osi 180°. Ak bol náš predpoklad o hodnote cylindra u ľavého oka mylný, napíšte nám prosím celý údaj a my Vám hodnotu pomôžeme upraviť. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Anonymous

Dobry den , chcela by som sa opytat ake sosovky si mam objednat ak su moje parametre na prave oko : dioptria -2,0 ; cyl: -0,75 a os: 94 A na lave oko : diop -1,25 ; cyl -1,0 a os: 81 A este by som sa chcela opytat si ak su sosovky skladom a objednam si ich dnes ci mi pridu uz zajtra ? Dakujem za odpoved

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Vaša parametre sa pre nákup kontaktných šošoviek musia nepatrne upraviť. Pre pravé oko budete potrebovať hodnotu dioptrie -2,00, cylindra -0,75 a osi 90°. Pre ľavé oko budete potrebovať hodnotu dioptrie -1,25, cylindra -0,75 a osi 80°. Kontaktné šošovky máme v súčasnej dobe skladom a vedľa voľby parametrov na webovej stránke je aj údaj, kedy tovar odošleme. Ak by ste si objednali ešte dnes do 14 hod. a nenastane žiadna mimoriadna situácia, tovar by mal doraziť. Pekný deň.