Air Optix plus HydraGlyde (6 šošoviek)

28.89 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Piatok 25.8.

cleaner
blank
Air Optix plus HydraGlyde (6 šošoviek) - Alcon
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 175 x

Kontaktné šošovky AIR OPTIX plus HydraGlyde

AIR OPTIX plus HydraGlyde sú inovatívne mesačné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon. Patria do rady produktov na korekciu sférických očných vád a sú vhodné aj ku kontinuálnemu noseniu. Tým sa ale doporučená doba výmeny skracuje. Pre lepšiu manipuláciu sú šošovky ľahko zafarbené do modra.

AIR OPTIX plus HydraGlyde ponúkame tiež v balení po 3 kusoch

Priedušné a odolné voči usadeninám

Šošovky AIR OPTIX plus HydraGlyde sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, vďaka ktorému v porodvnaní so staršou generáciou hydrogélových šošoviek preniká šošovkou až 5× viacej kyslíku. Vďaka patentovanej technológii HydraGlyde Moisture Matrix poskytujú tieto šošovky dlhotrvajúce zvlhčenie, a teda pohodlné nosenie po celý deň.

AIR OPTIX plus HydraGlyde sú vybavené tiež SmartShield™ technológiou, ktorá okolo vonkajšieho povrchu vytvára ultratenký ochranný štít, ktorý šošovku chráni pred usadzovaním nečistôt.

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon B
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Obsah vody: 33%
Priepustnosť O2: 110 Dk
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 6 šošoviek
Výrobca: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Ľubomír Šupola

Tieto šošovky nosím skoro rok a zatiaľ som s nimi nemal väčší problém,niekedy ako by mi sťahovalo šošovku ale možno je to suchším okom.

Zákaznícky servis

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Pokud se vyskytnou tyto potíže, je dobré mít vždy u sebe zvlhčující oční kapky, například Gelone. Pokud by nepříjemné pocity přetrvávaly, bylo by dobré poohlédnout se po čočkách s vyšším obsahem vody – například TopVue Air. Přejeme hezký den.