Air Optix plus HydraGlyde (3 šošovky)

15.79 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
15.79 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky AIR OPTIX plus HydraGlyde

AIR OPTIX plus HydraGlyde sú inovatívne mesačné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon. Patria do rady produktov na korekciu sférických očných vád a sú vhodné aj ku kontinuálnemu noseniu. Tým sa ale doporučená doba výmeny skracuje. Pre lepšiu manipuláciu sú šošovky ľahko zafarbené do modra.

AIR OPTIX plus HydraGlyde ponúkame tiež v balení po 6 kusoch

Priedušné a odolné voči usadeninám

Šošovky AIR OPTIX plus HydraGlyde sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, vďaka ktorému v porodvnaní so staršou generáciou hydrogélových šošoviek preniká šošovkou až 5x viacej kyslíku. Vďaka patentovanej technológii HydraGlyde Moisture Matrix poskytujú tieto šošovky dlhotrvajúce zvlhčenie, a teda pohodlné nosenie po celý deň.

AIR OPTIX plus HydraGlyde sú vybavené tiež SmartShield™ technológiou, ktorá okolo vonkajšieho povrchu vytvára ultratenký ochranný štít, ktorý šošovku chráni pred usadzovaním nečistôt.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde (3 šošovky)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Lucia

dobrý deň, rada by som sa opýtať či šošovky Air Optix plus HydraGlyde sú vhodné na čítanie, keď mám 1+ na oboch očiach ale na dialku nemám dioptrie. ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Tieto šošovky sú vhodné na korekciu ďalekozrakosti i krátkozrakosti. Vo Vašom prípade ešte nie je potrebné hodnoty okuliarového predpisu upravovať a pri zadávaní parametrov jednoducho vyberiete predpísanú hodnotu dioptrie, teda +1.00. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Prajeme Vám pekný deň.

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť. Doteraz som od Vás kupovala šošovky mesačné Air Optix vždy podla dioptrii. Po poslednej kontrole mám uvedené: Pravé oko: -4,25 sf -0,5cyl 115 st. Ľavé oko: - 5,0sf. Pri zvolení parametrov sa mi nedá udať cyl a aj st. Znamená to, že mi budú vyhovovať aj tie parametre, ktoré sú už tam uvedené alebo je potrebné vybrať si inú značku kontaktných šošoviek? Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za otázku. Tórické (astigmatické) šošovky sa vyrábajú až od hodnoty cylindra -0.75. Vaša cylindrická hodnota na pravom oku je zatiaľ príliš nízka a bude potrebné ju prepočítať na sféru, ktorú potom bude nutné ešte upraviť podľa sférickej vrcholovej lámavosti. Po úpravách budete na korekciu pravého oka potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4.25. Na korekciu ľavého oka budete po úpravách potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4.75. Na korekciu zraku tak môžete ďalej nosiť šošovky Air Optix plus HydraGlyde, na ktoré ste zvyknutá. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň Vám prajeme!

Simona Jelšicová

Dobrý deň chcem sa spýtať mám dioptrie +5 na oboch očiach, zakrivenie 8.4 a priemer 14.0 a nedá sa to pri týchto šošovkách zmeniť na moje parametre robí to veľkú zmenu ten priemer 8.6 a priemer 14.20?

Zákaznícky servis
Dobrý deň Simona, ďakujeme Vám za otázku. Medzné odchýlky sú pri priemere a zakrivení stanovené na ±0,20 mm, ale nie každý tento rozdiel akceptuje. Je to veľmi individuálne. Zakrivenie sa všeobecne udáva ako dôležitejší parameter, pretože udáva, ako šošovka bude kopírovať oko. Ak zvažujete re-aplikáciu kontaktných šošoviek, mali by ste o pomoc požiadať Vášho očného špecialistu, ktorý Vám umožní kontaktné šošovky aj vyskúšať. Majte prosím na pamäti, že nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je dôvodom k reklamácii. Pokiaľ však hľadáte nové mesačné kontaktné šošovky, odporučili by sme Vám kontaktné šošovky TopVue Air, u ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám nevyhovovali veľkostné parametre alebo materiál, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.
Antonia Hvorecka

Dobrý deň.Tieto šošovky používam už roky a som nad mieru spokojná.Chcela by som objednať pre dcéru na skúšku.Jej parametre sú:pravé oko:diopt.-0.5;cylin.-0.5;os90 ľavé oko:diopt.-0.25;cylin.-0.5;os90 Je možné také šošovky objednať?Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Pokiaľ nemá dcéra šošovky vyskúšané, zvážte návštevu očného špecialitu, ktorý prevedie odbornú aplikáciu šošoviek. Vyhnete sa tak riziku zbytočnej finančnej investície. Cylindre sú u Vašej dcéry príliš nízke, takže v tejto chvíli by jej stačily šošovky sférické - len s dioptriou -0,75 pre pravé oko a -0,50 pre ľavé oko. Pokiaľ dcéra kontaktné šošovky ešte nenosila, odporučili by sme jej jednodenné šošovky TopVue One+. Pre začiatočníka sú jednodenné šošovky ideálne a naviac sa o ne nebude Vaša dcéra musieť nijako starať. Sú tak najvhodnejšie pre striedavé nosenie s dioptrickými okuliarmi. U značky TopVue naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí, takže keby na šošovkách čokoľvek nevyhovovalo, môžete nám ich vrátiť. Pokiaľ sa budete chcieť opýtať na čokoľvek iné, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Andrej

Dobrý deň. Mám problém s týmto typom šošoviek. Dcére som začiatkom roka objednal šošovky Air Optix Aqua na skúšku 3 ks balenie a boli jej dobré. Potom som chcel objednať, ďalšie balenie, ale v tom čase som sa tuším k rovnakému typu a parametrom nedostal. Navyše pri nich píšete, že sú nahrádzané novšími modelmi a tak som skúsil tento novší typ. Vôbec ale neboli pohodlné a skončilo to zle, po 2 hodinách oči výrazne červené s fľakmi v bielkach a výrazným kruhom v oku presne okolo obruby šošoviek. Rád by som ich reklamoval. Môžem takto postupovať? Asi prejdeme na iný typ. Dcéra by na základe doporučenia prešla na Biofinity. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Je nám veľmi ľúto, že máte so šošovkami takéto problémy. Šošovky nám samozrejme môžete poslať späť. V systéme sme na uvedený email dohľadali len objednávku na Air Optix plus HydraGlyde. Bohužiaľ tak nevieme, akými kontaktnými šošovkami ste ich skúšali nahradiť. Musíme Vás upozorniť, že reklamácia se vzťahuje len na chyby kontaktnýchh šošoviek. Reklamovať nemôžete šošovky, ktoré neboli odborne aplikované. Viac informácií nádete v obchodných podmienkach. Výnimkou sú len kontaktné šošovky značky TopVue, u ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ budete pre dcéru hladať nové kontaktné šošovky, odporúčame Vám výber konzultovať osobne s očným špecialistom. Pokiaľ budete potrebovať ešte niečo, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Tamara

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je pre tieto mesačné šošovky potrebný špeciálny roztok alebo potrebujem špeciálny. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. K týmto šošovkám si môžete vybrať buď viacúčelový roztok, ktorý je vhodný pre všetky mäkké kontaktné šošovky alebo roztok peroxidový. U peroxidových roztokov je veľmi dôležité dodržať presný postup a všetky pokyny pre čistenie. Záleží predovšetkým na Vašich preferenciách, ale najčastejšie objednávané roztoky sú Gelone a Laim-Care. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.