Air Optix Colors - dioptrické (2 šošovky)

25.99 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Streda 22. 2.

cleaner
blank
Air Optix Colors - dioptrické (2 šošovky) - Alcon (Ciba Vision)
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 182 x

Kontaktné šošovky AIR OPTIX COLORS

Air Optix Colors sú mesačné farebné dioptrické šošovky výrobcu Alcon (predtým Ciba Vision). Jedná sa o farebnú verziu šošoviek Air Optix Aqua. Prechod zo šošoviek Air Optix Aqua na tento ich farebný variant je možný aj bez návštevy kontaktológa, ak budú zachované všetky parametre pôvodnej verzie.

Air Optix Colors ponúkame tiež v v nedioptrickej verzii.

Technológia 3 tónov

Air Optix Colors sú vyrobené technológiou trojvrstvového nanášania farby, ktoré zaisťuje spoľahlivé prekrytie pôvodnej farby dúhovky a zároveň prehĺbi pohľad. Základná farba prekryje prirodzenú farbu dúhovky, vonkajší prstenec zvýrazní okraje dúhovky a vnútorný prstenec dodá pohľadu hĺbku. Výsledkom je potom nová prirodzene pôsobiaca farba očí a zmyselný príťažlivý pohľad.

Šošovky sú dostupné v 7 farebných odtieňoch
  • Blue
  • BriliantBlue
  • Brown
  • GemstoneGreen
  • Gray
  • Green
  • SterilingGray

Povrchová úprava materiálu

K výrobe Air Optix Colors bol použitý silikón-hydrogelový materiál Lotrafilcon B, ktorý je opatrený plazmatickou povrchovou úpravou. Povrch šošoviek je vďaka tejto úprave neionogénny ( neobsahuje elektricky nabité častice ), čo ho robí rezistentným voči zachytávaniu depozít a nečistôt.

Air Optix Colors sú určené na denné i príležitostné nosenie. Neumožňujú však variant kontinuálneho užívania. Na noc musí byť šošovka z oka vyňatá, vyčistená a uložená do puzdra s roztokom.

Výsledný farebný efekt

Výsledná zmena farby očí je ovplyvnená množstvom faktorov. Všeobecne platí, že prirodzene tmavé odtiene dúhovky sa kryjú horšie než svetlé. Farebný efekt vyvolaný šošovkami je ovplyvnený tiež farbou zvolených doplnkov a vybraného oblečenia. Farebný efekt šošoviek je v neposlednom rade závislý tiež na svetelných podmienkach – šošovky budú vyzerať inak pri dennom svetle, než pri osvetlení umelom.

Vlastnosti

Dioptrie: od -8.00 do +6.00
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon B
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 33%
Priepustnosť O2: 110 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
Výrobca: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

jaroslava

dobry den,chcem sa poradit,kedže som ešte nemala farebne šošovky len dioptricke.Mam hnede oči a neviem,ktore objednat.Brilliant blue alebo Sterling gray dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, záleží na vás ktorú farbu uprednostňujete. Vopred vás ale upozorňujeme, že vám nemôžeme zaručiť 100% istotu prekrytia očí šošovkami.

Lucia

Dobrý deň, je možnosť objednať farebné šošovky s dioptriami - 9,5 ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, farebné šošovky s hodnotami –9,5 naši výrobcovia bohužiaľ neposkytujú. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

Andrea

Dobrý deň. Je možné používať tieto kontaktné šošovky v prípade, ak mám na jednom oku astigmatizmus? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, bohužiaľ nemáme v našom e-shope žiadne farebné šošovky pre astigmatizmus. Jediná možná varianta by bola objednať si nedioptrické farebné šošovky a nosiť pri tom okuliare. Prajeme pekný deň a pevne veríme, že nájdete nejakú vhodnú variantu na nosenie farebných šošoviek.

Eva

Tieto sosovky maju vynimocnus chopnost prekryt povodnu farnu oka a to aj pri povodnych /tmavo/hnedych ociach. Osobne mam overene Gemstone green a Sterling gray - mozem vrelo odporucat

Andrea Kralikova

Dobry den mate niekto skusenosti ako prekryvaju tieto sosovky na hnedych ociach?dakujem :)