Acuvue Vita (6 šošoviek)

32.89 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
32.89 €

Výhodné balíčky

Popis kontaktných šošoviek Acuvue Vita

Mesačné sférické šošovky od výrobcu Johnson and Johnson sľubujú dlhotrvajúce pohodlie vďaka výnimočným vlastnostiam a moderným technológiám. Silikón - hydrogélový materiál Senofilcon zaistí veľmi vysokú priepustnosť kyslíka. Vďaka INFINITY EGE ™ majú šošovky dizajn s hladkou a zúženou hranou. Táto minimálna výška hrán šošovky prináša ďalší rozmer pohodlia - pri žmurkaní nedochádza k žiadnemu nepríjemnému kontaktu šošovky a očného viečka a je tak minimalizované riziko podráždenia.

Technológia Hydramax ™

Kontaktné šošovky Acuvue Vita majú prepracovaný systém hydratácie, ktorý maximalizuje množstvo hydratačnej zložky skrz celú šošovku. Hydratácia je udržiavaná celé štyri týždne, vďaka optimálnej hustote a pohybu prospešných lipidov v šošovke.

Najlepšia UV ochrana

Tieto šošovky spoločnosti Johnson and Johnson sa pýšia veľmi vysokou ochranou proti UVA i UVB žiareniu. Vysokými hodnotami ochrany - zachytávajú 90% UVA a 99% UVB žiarenia - sa radia do prvej kategórie ochrany proti UV. Pre úplne dokonalú ochranu je vhodné kombinovať šošovky so slnečnými okuliarmi, pretože šošovka neprekryje celé oko.

Vlastnosti - Acuvue Vita (6 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.80, 8.40
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 147 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 41%
Názov produktu: Acuvue Vita
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Senofilcon C
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Alexandra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť so zakrivením šošoviek. Chcela by som vyskúšať túto značku, no predtým som používala Air Optix Aqua so zakrivením 8,60. Pri týchto je na výber 8,40 a 8,80. Ďakujem za odpoveď. Prajem pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň Alexandra, ďakujeme Vám za otázku. Pri priemere a zakrivení sú povolené medzné odchýlky ± 0,20 mm od hodnoty nameranej očným špecialistom. Tento údaj ste nám však neuviedli, preto Vám nemôžeme poradiť viac. Pokiaľ zvažujete nové šošovky, ktoré majú maximálnu možnú odchýlku, zvážte aplikáciu pod dohľadom očného špecialistu, ktorý Vám umožní kontaktní šošovky aj vyskúšať. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup na internete mohol stať, pretože nevhodný výber dioptrií alebo veľkostných parametrov nie je dôvodom k reklamácii. Pekný deň.

Daniela

Dobrý deň. Mám jednu otázku. Balenie 6 ks znamená, že postačí na 6 mesiacov? Zatiaľ má dcérka len skúšobné šošovky na 2 týždne, veľa o tom nevieme. Vďaka za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Daniela, ďakujeme za otázku. Balenie 6 ks obsahuje skutočne 6 ks šošoviek nie párov šošoviek. Tzn. že ak má dcéra na oboch očiach rovnaké dioptrie a zakúpite si krabičku s 6 ks šošoviek, balenie jej vydrží 3 mesiace. Ak má Vaša dcéra na každom oku iné dioptrické hodnoty a zakúpite si na každé oko iné balenie šošoviek po 6 ks, potom jej vydrží skutočne pol roka. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Martina Vartovníková

Dobrý deň, prosím o informáciu, či kontaktné šošovku Acuvue Vita sú vhodné aj keď mám suché oči. Asi dva roky používam šošovky Acuvue Oasys, s ktorými som spokojná, a robia mi dobre. len by som chcela prejsť na mesačné šošovky. Spomínané šošovky si pravidelne objednávam od Vás. Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Poradili by sme Vám radi, ale v týchto otázkach to nie je úplne možné. Aj keď majú šošovky vlastnosti, ktoré by mali znamenať pohodlné nosenie aj pre citlivé oči, nemusí to tak byť u všetkých nositeľov s citlivými očami. Pohodlie počas nosenia je veľmi subjektívna záležitosťou. Teoreticky by pre Vás šošovky mali byť vhodné. Acuvue Vita aj Acuvue Oasys sú vyrobené z rovnakého materiálu a ich obsah vody a priepustnosť kyslíka sú takmer totožné. Ak si chcete byť pred nákupom istá, že Vám budú nové šošovky vyhovovať, odporúčame Vám konzultáciu v aplikačnom stredisku. V prípade, že pre Vás budeme môcť urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.
Roland Billy

Dobrý deň chcem sa opitat, nosim šošovky zo zakrivenim 8.70. Budu mi sedieť na oku aj zo zakrivenim 8.80?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Takýto malý rozdiel je väčšinou považovaný za zanedbateľný. Pri výbere nových kontaktných šošoviek sa skôr sústreďte na podobnosť vlastností materiálov. Práve materiál hrá najdôležitejšiu úlohu v pohodlí pri nosení kontaktných šošoviek. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.