Acuvue Oasys for Presbyopia (6 šošoviek)

32.99 €
91% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Tomorrow 22. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
32.99 €

Popis šošoviek Acuvue Oasys for Presbyopia

Obľúbené šošovky Acuvue Oasys sú teraz dostupné tiež vo verzii pre korekciu presbyopie. Jedná sa o štrnásťdňové kontaktné šošovky vyrobené zo silikón – hydrogélového materiálu Senofilcon A. Materiál sa vyznačuje predovšetkým veľmi vysokou priepustnosťou kyslíku, čím si oči udržujú svieži a zdravý vzhľad. Práve vďaka vysokej Dk/t sú šošovky, po predošlej konzultácii s doktorom, vhodné aj k predĺženému noseniu po dobu 7 dní a 6 nocí.

Pohodlné v každej situácii

Technológia Hydraclear Plus zaisťuje, že sú šošovky dokonalo jemné a vlhké, takže pri nosení ani nespoznáte, že ich máte nasadené. Pre oči niekedy vznikajú náročné chvíle, ako pobyt v klimatizovaných priestoroch, dlhodobé sledovanie televízie či celodenné práce na počítači. Tieto šošovky Vám zabezpečia dokonalý komfort počas celého dňa, nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek.

Dokonalá ochrana proti UV žiareniu

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys poskytujú očiam extrémne vysokú ochranu proti škodlivému UV žiareniu. Zachytávajú prinajmenšom 90 % UVA a 99 % UVB žiarenia. Tým sa radia do prvej kategórie ochrany proti UV. Šošovka samozrejme pokrýva len určitú časť oka, preto je vhodné doplniť šošovky slnečnými okuliarmi.

Ľahká manipulácia

Šošovky majú jemne modrý nádych, aby sa s nimi lepšie zachádzalo. Pokiaľ Vám šošovka pri nasadzovaní skĺzne z prstu, ľahko ju nájdete. Toto zafarbenie nijak neovplyvňuje kvalitu videnia.
Vlastnosti
Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.30
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 14 dní
Priepustnosť O2: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys for Presbyopia
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Add power: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Materiál: Senofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
UV filter: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

  • extrémna priedušnosť
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
Cena: 30.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?