Acuvue Oasys (12 šošoviek)

40.89 €
99% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: Acuvue Oasys (24 šošoviek) - 77.69 € (ušetríte 4.09 €)
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
40.89 €

Výhodné balíčky

Šošovky Acuvue Oasys s technológiou Hydraclear Plus

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú novou generáciou 14 denných kontaktných šošoviek vyrábaných spoločnosťou Johnson and Johnson pre náročných zákazníkov. Boli predstavené ako nástupca prvých silikon-hydrogelových šošoviek na trhu - Acuvue Advance, ktorým predchádzali tradičné kvalitné a doteraz veľmi obľúbené Acuvue 2.

Nová zvlhčujúca technológia a nový materiál

Acuvue Oasys pracujú s novou zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR® Plus, ktorá udržuje šošovky zmáčanlivé v najvyššej možnej miere po celý deň a taktiež znižuje tvorbu bielkovinových usadenín. Nový silikon-hydrogelový materiál Senofilcon A priniesol vynikajúcu priepustnosť pre kyslík dosahujúcu hodnoty 147 Dk/t u nového páru.

Kvalitné šošovky pre náročných užívateľov

Šošovky Acuvue Oasys sú veľmi vhodné aj pre citlivé a namáhané oči. Výrobcom sú doporučené aj k užívaniu v režime predĺženého nosenia po dobu 7 dní a 6 nocí s následnou výmenou za nový pár (použitý pár sa nedá použiť znova). Tento spôsob nosenia je však nutné vopred konzultovať s očným špecialistom (optik alebo očný lekár). Podotýkame, že sa názory na tento spôsob užívania kontaktných šošoviek líšia aj medzi odborníkmi.

Acuvue Oasys sú ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí trpia pocitom suchého oka a pre tých, ktorí trávia viac hodín denne pred monitorom alebo v klimatizovaných priestoroch.

Prečo neprenášať kontaktné šošovky Acuvue Oasys

Každý materiál kontaktných šošoviek má iné vlastnosti vo vzťahu k tvorbe usadenín. Odporúčaná doba nosenia jedného páru je výrobcom určovaná na základe materiálovej životnosti a merania tvorby usadenín. Je preto potrebné predpísanú dobu výmeny kontaktných šošoviek respektovať. Prijatie doporučenia od známeho, ktorý šošovky prenáša a žiadne komplikácie (zatiaľ!) nemá, je hazardom.

Vlastnosti - Acuvue Oasys (12 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.80, 8.40
Veľkosť balenia: 12 šošoviek
Priemer (DIA): 14.00
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 14 dní
Priepustnosť O2: 147 Dk/t
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Senofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Premium (12 šošoviek)

  • ideálne pre citlivé oči
  • Celodenný komfort nosenia
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 30.59 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Sandra Ulrichová

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné, že zmenou obalu sa zmenila aj "receptura" šošoviek. Vidím s nimi oveľa horšie než predtým. Zrak sa mi neustále rozostruje, pri šoferovaní vidím častokrát akokeby dvojmo aj počas dňa mam často pocit akokeby sa mi "rozchadzali" oči. Nedávno sa mi dokonca stalo, že som počas dna začala vidieť horšie a po vybratí šošovky z laveho oka som zistila že je v strede pretrhnutá. Som z toho nešťastná, lebo tieto šošovky mi sedeli a bola som s nimi spokojná, no v poslednom čase z nich mám viac škody ako osohu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Sandra, je nám veľmi ľúto, že máte so šošovkami nepríjemnosti. Ak máte podozrenie, že s kontaktnými šošovkami nie je niečo v poriadku, pošlite nám ich prosím na reklamáciu. Podrobný popis, ako postupovať nájdete na našej informačnej stránke Reklamácia a vrátenie tovaru. Výrobcu kontaktných šošoviek sme na základe Vášho komentára včera kontaktovali, ale zatiaľ sme nedostali odpoveď. Preto Vám nie sme schopní odpovedať, či došlo k nejakej zmene. Akonáhle dostaneme vyjadrenie, napíšeme Vám e-mail, ktorý ste uviedli pri Vašom komentári. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte, sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Matus Mojžiš

Dobrý den, prvykrat sa mi stalo, ze mi prisli sosovky v novom zelenom obale ale citim velky rozdiel v citani na blizko - monitor. je mozne, ze nieco zmenili vo vyrobe? Pretoze do blizky vidim ovela horsie akokeby sa rozmazavali pismenka. Predtym ked boli v povodnom modrom blistri tak sa mi to nestavalo.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Matuš, ďakujeme Vám za otázku. Je nám ľúto, že máte so šošovkami problémy. Zisťovali sme informácie priamo u výrobcu a k inej zmene okrem obalu naozaj nedošlo. Pokiaľ však máte podozrenie na chybnú šaržu šošoviek, môžete ich samozrejme reklamovať. Bežný postup je taký, že reklamované šošovky zasielame spoločne s potvrdením o odbornej aplikácii výrobcovi na posúdenie. Najprv napíšte prosím na e-mail zákazníckeho servisu info@sosovky-kontaktne.sk a popíšte Vaše problémy. K e-mailu pripojte aj fotografiu obalu šošoviek vr. čísla šarže LOT. Kolegovia sa s Vami dohodnú na ďalšom postupe. Ďakujeme Vám za pochopenie a zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Peter H

Tak ako sa píše aj v popise, tak som aj ja prešiel postupne z Acuvue 2 na Acuvue Advance a neskôr na Acuvue Oasys, osobne som nemal nejaké problémy ani s jednými...sú fajn, človek vidí skoro ako orol :)

Viera Boledovicova

Tieto sosovky nám vyhovuju