Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

30.89 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 20.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
30.89 €

Popis šošoviek Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism

Tieto extra pohodlné šošovky spoločnosti Johnson & Johnson patria do veľmi malej skupinky jednodenných silikón-hydrogélových tórických kontaktných šošoviek. Sú určené pre korekciu astigmatizmu a ponúkajú veľkú škálu kombinácií parametrov. V balení je 30 jednodenných kontaktných šošoviek Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism.

Pohodlné riešenie astigmatizmu

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism sú vo všetkých ohľadoch navrhnuté tak, aby udržali tempo aj s tým najviac hektickým životným štýlom.
Ako jednodenné sú šošovky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism skvelé pre všetky športové aktivity a tiež pre striedavé nosenie s dioptrickými okuliarmi.
Každodenná perióda výmeny vás úplne zbavuje povinností a tiež starostí so starostlivosťou o kontaktné šošovky. K šošovkám Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism už nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo.
U tórických šošoviek je veľmi dôležité, aby šošovka po celú dobu nosenia zostala v správnej pozícii. Pri šošovkách Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism je stabilizácia podporená dizajnom šošovky Blink Stabilized®. Konštrukcia šošovky pracuje s prirodzeným pohybom očných viečok a šošovky zostanú po celú dobu nosenia tam, kde majú byť. Pre vás to znamená dokonale ostré videnie v každej situácii.

Priedušný materiál s UV filtrom

Jednodenné šošovky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu. Pretože má materiál vynikajúcu priedušnosť, budú mať Vaše oči po celú dobu nosenia dostatočný prísun kyslíka.
Spoločnosť Johnson & Johnson používa pri šošovkách technológiu HydraLuxe™. V praxi to znamená, že nielen na povrchu šošovky, ale aj vo vnútri materiálu, sú molekuly látky, ktorá má zloženie veľmi podobné ľudským slzám. Technológia HydraLuxe™ tak eliminuje príznaky a pocity spojené so syndrómom suchého oka.
Kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism majú UV filter najvyššej možnej kategórie. K očiam sa nedostane 99,9 % UVB a 96,1 % UVA žiarenia. Pretože šošovka nepokrýva celé oko, nezabudnite ochranu očí podporiť slnečnými okuliarmi. Materiál šošoviek má jemne modré zafarbenie, ktoré uľahčuje manipuláciu a šošovky majú tiež vertikálne pomocnú značku, ktorá ukazuje správnu polohu šošovky v oku.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.30
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (30 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 24.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Terézia Krekulová

Dobrý deň, očný lekár mi dal pravé oko do diaľky =2,5=2,75 10'. Neviem nájsť cylinder =2,75, vyrába sa prosím vás vôbec?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Terézia, ďakujeme Vám za ďalšiu otázku. Okuliarové dioptrické hodnoty je nutné pre nákup šošoviek upraviť. V tomto prípade by ste ku korekcii oka mali mať šošovku s hodnotou dioptrie -2.50, cylindra -2.25 a osi 10°. Správne by ste však mali mať šošovky pred nákupom odborne aplikované a tým pádom aj vyskúšané. Zvážte prosím odbornú aplikáciu, pretože nevhodne zvolené šošovky nie je možné vrátiť ani reklamovať. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Radoslav Mihalik

Dobry den, pravidelne objednavam tieto sosovky a dostupnost pri -2,5/1.75/170 je 4-5 tyzdnov myslite ze by dte ich mohli naskladnit skor? dakujem pekne

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Táto dioptrická kombinácia v balení po 30 šošovkách nie je momentálne dostupná ani u zahraničného dodávateľa. Túto dioptrickú kombináciu Vám môžeme ponúknuť len v balení po 90 šošovkách, ktorú skladom máme a môžeme ju okamžite odoslať. Ak máte záujem len o základné balenia šošoviek, bude doručenie s oneskorením. Dodávateľ avizuje, že v prípade okamžitej objednávky (dnes), by pravdepodobne dodali požadované šošovky začiatkom augusta. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Petrikova

Prosím vás môžu byť šošovky v utorok u mňa doma? Keď si ich teraz objednám?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Vzhľadom na to, že je v pondelok štátny sviatok, Vám nedokážeme s istotou povedať, či bude zásielka na miesto doručená včas. Vplyv na to majú mnohé faktory. Pokiaľ si však šošovky objednáte v piatok do 11 hodiny a zaplatíte objednávku kartou on-line, termín doručenia by sa teoreticky mal stihnúť. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Maria Nagyova

Dobry den,prosim Vas mohli by Ste mi pomoct.Chcela som objednat sosovky,ale nepodarilo sa mi lebo ze vraj takato kombinacia neezistuje.Parametre na jedno oko dioptria -8,cylinder -2,25,os 170,druhe oko dioptria -8,cylinder -2,25,os 10.Poradte mi prosim Vas nijaku inu vhodnu alternativu.Dakujem pekne.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Maria, ďakujeme Vám za otázku. Máte pravdu, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism Vami uvedenú kombináciu vôbec nevyrábajú. Ak sú údaje, ktoré ste uviedli hodnoty namerané očným špecialistom, potom bude nutné ich pre nákup kontaktných šošoviek upraviť. Pre prvé oko by ste potom potrebovali kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -7,50, cylindrom -1,75 a osou 170° a pre druhé oko by ste potrebovali kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -7,50, cylindrom -1,75 a osou 10° . Tieto hodnoty už v ponuke Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism majú. Ak však s tórickými kontaktnými šošovkami začínate, odporučili by sme Vám 14 denné kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism, u ktorých funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám prepočítané hodnoty neboli príjemné alebo by Vám nevyhovoval materiál, môžete kontaktné šošovky vrátiť, ak budete stále spĺňať podmienky služby. Nehrozí vám tak strata vloženej investície. Vaše astigmatické hodnoty patria medzi tie vyššie a u tých je občas potrebná úprava od očného špecialistu. Ak sú hodnoty, ktoré ste uviedli už upravené pre nákup kontaktných šošoviek, potom tieto kombinácie TopVue Premium ponúkajú. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Jakub

Dobry den, chcel by so msa opytat, v com bude problem, ak mam Zakrivenie 8.7, avsak Acuvue s tymto zakrivenim neviem najst. Musim ist do inych sosoviek ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Jakub, ďakujeme za otázku. Povolená medzná odchýlka u zakrivenia je 0,20 mm. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism majú zakrivenie 8,50 mm. Odchýlka je teda 0,20 mm, takže by ju oko malo bez problémov spracovať. Ak máte možnosť si kontaktné šošovky vyskúšať u svojho očného špecialistu, využite to. Predídete tým nevhodnej investícii. Pekný deň.

Palo

Dobry den. Rad by som sa opytal, ci ma zmysel kupovat tieto drahsie kontaktne sosovky. Mal som pred tym 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism a bol som relativne spokojny. Pri aktivnom bojovom sporte sa mi ale stalo ze mi raz jedna vypadla. Ktore sosovky a s akymi hodnotami by ste mi odporucili? Dakujem Okuliare do dialky mam: Prave oko: Sfericke dioptrie: +1,5 Cylinder: dioptria +1,75 Os: 90° Lave oko: Sfericke dioptrie: +1,5 Cylinder: dioptria +0,5 Os: 90° Aktualne vysetrenie: Foko: o.dx.: +3,25Ds -1,75Dcyl ax177 = 0,7 o.sin.: +2,0Ds -0,5Dcyl ax4 = 1,2 AR: o.dx.: +3,75Ds -2,0Dcyl ax2 o.sin.:+2,5Ds -1,0Dcyl ax10 V o.dx.0,4 +3,5Ds -2,0Dcyl ax2 = 0,9 V o.sin.1,0 +2,25Ds -1,0Dcyl ax10 = 1,2

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Pokiaľ si kontaktné šošovky nasadzujete len na bojový šport, môžete vyskúšať nejakú lacnejšiu variantu jednodenných tórických kontaktných šošoviek. Prípadná strata šošovky počas tréningu či zápasu pre Vás tým pádom nebude toľko finančne náročná. Odporúčame Vám však pred on-line nákupom navštíviť kontaktológa, ktorý Vám s výberom vhodných kontaktných šošoviek pomôže. Ak napriek tomu chcete nakúpiť bez porady s očným špecialistom, môžete zadať hodnoty pre pravé oko dioptriu +3,50, cylinder -1,75 a os 180° a pre ľavé oko dioptriu +2,25, cylinder -0,75 a os 10°. Pekný deň.