Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

25.89 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 15.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
25.89 €

Popis šošoviek Acuvue Oasys 1-Day

Jednodenné kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day od spoločnosti Johnson & Johnson sú silikón-hydrogélové šošovky s technológiou HydraLuxe, vďaka ktorej budú vaše oči svieže počas celého dňa nosenia. Šošovky sú skvelou voľbou pre citlivých nositeľov alebo alergikov.

Technológia HydraLuxe

Vďaka technológii HydraLuxe obsahujú kontaktné šošovky molekuly, ktoré sú veľmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčujúca látka je obsiahnutá priamo v materiáli šošovky, nie iba na jej povrchu. To je tiež dôvod, prečo šošovky zabraňujú príznakom suchého oka a iným nepríjemným pocitom. Molekuly podobné slzám podporujú slzný film oka, a tak zaisťujú zdravé a príjemné nosenie.

Pohodlný spôsob nosenia a UV filter

Jednodenné kontaktné šošovky sú považované za najzdravšiu možnosť nosenia. Vďaka každodennej výmene šošoviek výrazne klesá riziko vzniku nepríjemných infekcií a navyše odpadá starostlivosť o šošovky a nákup roztokov či puzdier.

Kontaktné šošovky sú navyše vybavené UV filtrom, ktorý blokuje až 90 % UVA a takmer 99 % UVB žiarenia. Kontaktné šošovky však pokrývajú iba časť oka, a tak odporúčame nosiť aj slnečné okuliare s adekvátnou ochranou.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 9.00, 8.50
Priemer (DIA): 14.30
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day (30 šošoviek)

  • Ostrý zrak za všetkých svetelných podmienok
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 19.79 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (8)

Máte nejaké otázky?
Martin

Dobrý deň, aké hodnoty kontaktných šošoviek by som mal vybrať, ak okuliare sú: P: -4,00, -0,50 cyl, ax 165 Ľ: -4,50, -0,50 cyl ax 0 ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Martin, ďakujeme Vám za otázku. Hoci máte namerané cylindrické hodnoty (ktoré ukazujú na začínajúci astigmatizmus), sú zatiaľ príliš nízke a budeme ich prevádzať na sféru. Na korekciu zraku Vám preto budú stačiť klasické sférické kontaktné šošovky, napr. tieto. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou -4.00. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4.50. Správne by ste však mali mať šošovky odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám vyberie vhodné šošovky nielen podľa parametrov Vašich očí, ale taktiež vezme do úvahy Vaše potreby a preferencie. Pokiaľ si šošovky vyberiete sám, nezabudnite prosím, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nie je možné uplatniť eventuálnu reklamáciu. Prípadne by sme Vám z jednodňových šošoviek mohli ponúknuť Gelone 1-day. Vybrané balenia týchto šošoviek disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Šošovky môžete podľa podmienok služby vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Zlatana

Dobrý deň, Aké šošovky mám objednať pre dcéru ak má sferické dioptrie pravé oko 0,5 a ľavé oko 1,25. Cylinder pravé oko dioptria 0,75 a ľavé oko dioptria 0,75. Cylinder os pravé oko 140 ° a ľavé oko 5°. Ktoré šošovky mi odporúčate zakúpiť? Chcela by som jednodňové, aby si vedela každý deň dať nové. Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis. Napíšte nám, prosím, zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Ladislav Sebő

Dobrý deň , mal by som otazku či poživam správne šošovky? Okuliarovy predpis je: PO:-1,75-0,5cyl 153 OS 170 ĽO: -0,75-0,75cyl 154 OS 155 Zatial som používal denne šošovky Acuvue True Eye len na PO , s parametrami: dioptrie PO: -1, zakrivenie 9,0 a priemer 14,02, lebo som bol operovany v roku 2019 na ĽO (šedý zákal) . Môžem pouzivať šošovky aj na operované oko? Dakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Ladislav, ďakujeme Vám za otázku. Podľa okuliarového zápisu by ste mali mať na korekciu pravého oka sférickú šošovku s hodnotou dioptrie -2,00. Na korekciu ľavého oka by ste potom mali mať torickú (astigmatickú) šošovku Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism hodnotou dioptrie -0,75, cylindra -0,75 a osi 160°. Tieto torické šošovky sú však dostupné len so zakrivením 8,50 mm. Správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Očný lekár či optimetrista Vám na základe vyšetrenia potom oznámi informáciu, či môžete nosiť šošovky aj na operovanom oku. My Vám také rozhodnutie na diaľku bohužiaľ nemôžeme oznámiť. Obráťte sa prosím na očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý Vám pomôže. Ďakujeme vám za pochopenie. Pekný deň.
Jana Strelcova

Dobrý deň ,mám -3,25 a - 3,00 dioptrie ake si mám vybrat sosovky? O koľko majú byt nižšie?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Jana, ďakujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií sa upravujú až od hodnoty -3.50, v respektíve +3.25. Vo Vašom prípade teda zatiaľ nie je potrebné predpis upraviť a môžete si objednať šošovky s hodnotou dioptrie -3.25 a -3.00. Správne by ste však mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe Vašich parametrov a preferencií vyberie vhodné šošovky. Ďalej Vám pri skúšaní a na základe Vašej spätnej väzby vie zmeniť či doladiť korekciu. Pokiaľ si šošovky objednáte sama bez odbornej pomoci, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.

Jana

Dobrý deň ,prosím Vás ake sosovky si mám objednať ak mám dioptrie 3,50 a 3,25 ? O koľko by mala byt nižšia pri kontaktných šošovkách.Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Jana, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis. Napíšte nám, prosím, zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Slávka Klamová

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Rada by som si ich vyskúšala v aplikačnom stredisku, len neviem kde je. Prosím napíšte mi bližšie kde nájdem toto stredisko. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za spätnú väzbu. Informácie nájdete na stránke https://mamsosovky.sk/. Ak by ste nemohla čokoľvek dohľadať, bude ideálne, keď kontaktujete spoločnosť Alcon, ktorá Vám určite oznámi, ktoré aplikačné miesto, je najbližšie k miestu Vášho bydliska. Ak budete potrebovať čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Slávka Klamová

Dobrý deň, používam mesačné šošovky Bausch & Lomb Pure Vision, s parametrami: dioptrie -3,75, zakrivenie 8,60 a priemer 14,00. Trpievam však často na pocit suchého oka a únavy oka, tak by som chcela prejsť na jednodňové, ktoré by boli vlhké a prepúšťali kyslík a celý deň by bolo nosenie komfortné. Našla som si z Vášho výberu tieto Acuvue oasys a Dailies Total 1, že by boli fajn asi, ale zakrivenie a priemer je pri nich iný. Pri Acuvue 8,50 a 14,30 a pri Dailies 8,50 a 14,10. Tak teraz neviem či to skúsiť, prípadne či skúsiť iné jednodňové šošovky. Vopred veľmi pekne ďakujem za radu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Šošovky Dailies TOTAL1 sú skutočne exkluzívne. Zatiaľ sa nám nestalo, že by si na ne niekto zo zákazníkov sťažoval. Sú skutočne pohodlné a je to predovšetkým preto, že materiál šošoviek je nakombinovaný. Vnútri je dokonale priedušný silikón-hydrogél, ktorý je potiahnutý vrstvičkou vysoko hydratovaného hydrogélu. Šošovky ale patria do vyššej cenovej kategórie, a preto by sme Vám odporučili, aby ste ich najprv vyskúšala v aplikačnom stredisku. Rozdiel v zakrivení i priemere je minimálny a dovolíme si povedať, že by nepredstavoval problém. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ majte pekný deň.
Miriam

Dobry den, prosím Vás, mám otázku napriemer týchto šošoviek: 14,3. Zvykla som nosiť: Acuvue Oasys, Moist, True Eye. Všetky sú od 14.00 až 14.2. Je 14.3 veľký rozdiel? Spomeniem, že mám slabý astigmatizmus, no nie taký aby som si musela kupovať šošovky pre astigmatikov. Neviem, či to má nejaký súvis s priemerom. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Aj priemer kontaktných šošoviek hrá pri nosení svoju úlohu. Bohužiaľ Vám nemôžeme povedať, ako Vám budú tieto šošovky vyhovovať. Šošovky fungujú ako celok a aj dva typy šošoviek, ktoré budú mať rovnaký priemer aj zakrivenie, ale budú vyrobené z iného materiálu, sa môžu pri nosení prejaviť rôzne. Kontaktné šošovky budete musieť vyskúšať a pred online nákupom Vám odporúčame navštíviť aplikačné stredisko. Ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.