Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

25.99 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 3.4. Vyberte si parametre
25.99 €
Osobný odber od 1.79 €
Slovenská pošta (kuriér) od 2.49 €
Packeta domov od 1.99 €
Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis šošoviek Acuvue Oasys 1-Day

Jednodenné kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day od spoločnosti Johnson & Johnson sú silikón-hydrogélové šošovky s technológiou HydraLuxe, vďaka ktorej budú vaše oči svieže počas celého dňa nosenia. Šošovky sú skvelou voľbou pre citlivých nositeľov alebo alergikov.

Technológia HydraLuxe

Vďaka technológii HydraLuxe obsahujú kontaktné šošovky molekuly, ktoré sú veľmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčujúca látka je obsiahnutá priamo v materiáli šošovky, nie iba na jej povrchu. To je tiež dôvod, prečo šošovky zabraňujú príznakom suchého oka a iným nepríjemným pocitom. Molekuly podobné slzám podporujú slzný film oka, a tak zaisťujú zdravé a príjemné nosenie.

Pohodlný spôsob nosenia a UV filter

Jednodenné kontaktné šošovky sú považované za najzdravšiu možnosť nosenia. Vďaka každodennej výmene šošoviek výrazne klesá riziko vzniku nepríjemných infekcií a navyše odpadá starostlivosť o šošovky a nákup roztokov či puzdier.

Kontaktné šošovky sú navyše vybavené UV filtrom, ktorý blokuje až 90 % UVA a takmer 99 % UVB žiarenia. Kontaktné šošovky však pokrývajú iba časť oka, a tak odporúčame nosiť aj slnečné okuliare s adekvátnou ochranou.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 9.00, 8.50
Priemer (DIA): 14.30
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva
Doprava zadarmo

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

Skladom
  • Filtrujú modré svetlo z obrazoviek
  • Predchádzajú digitálnej únave zraku
  • Chráni pred syndrómom suchého oka
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (3)

Slávka Klamová

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Rada by som si ich vyskúšala v aplikačnom stredisku, len neviem kde je. Prosím napíšte mi bližšie kde nájdem toto stredisko. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za spätnú väzbu. Informácie nájdete na stránke https://mamsosovky.sk/. Ak by ste nemohla čokoľvek dohľadať, bude ideálne, keď kontaktujete spoločnosť Alcon, ktorá Vám určite oznámi, ktoré aplikačné miesto, je najbližšie k miestu Vášho bydliska. Ak budete potrebovať čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Slávka Klamová

Dobrý deň, používam mesačné šošovky Bausch & Lomb Pure Vision, s parametrami: dioptrie -3,75, zakrivenie 8,60 a priemer 14,00. Trpievam však často na pocit suchého oka a únavy oka, tak by som chcela prejsť na jednodňové, ktoré by boli vlhké a prepúšťali kyslík a celý deň by bolo nosenie komfortné. Našla som si z Vášho výberu tieto Acuvue oasys a Dailies Total 1, že by boli fajn asi, ale zakrivenie a priemer je pri nich iný. Pri Acuvue 8,50 a 14,30 a pri Dailies 8,50 a 14,10. Tak teraz neviem či to skúsiť, prípadne či skúsiť iné jednodňové šošovky. Vopred veľmi pekne ďakujem za radu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Šošovky Dailies TOTAL1 sú skutočne exkluzívne. Zatiaľ sa nám nestalo, že by si na ne niekto zo zákazníkov sťažoval. Sú skutočne pohodlné a je to predovšetkým preto, že materiál šošoviek je nakombinovaný. Vnútri je dokonale priedušný silikón-hydrogél, ktorý je potiahnutý vrstvičkou vysoko hydratovaného hydrogélu. Šošovky ale patria do vyššej cenovej kategórie, a preto by sme Vám odporučili, aby ste ich najprv vyskúšala v aplikačnom stredisku. Rozdiel v zakrivení i priemere je minimálny a dovolíme si povedať, že by nepredstavoval problém. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ majte pekný deň.
Miriam

Dobry den, prosím Vás, mám otázku napriemer týchto šošoviek: 14,3. Zvykla som nosiť: Acuvue Oasys, Moist, True Eye. Všetky sú od 14.00 až 14.2. Je 14.3 veľký rozdiel? Spomeniem, že mám slabý astigmatizmus, no nie taký aby som si musela kupovať šošovky pre astigmatikov. Neviem, či to má nejaký súvis s priemerom. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Aj priemer kontaktných šošoviek hrá pri nosení svoju úlohu. Bohužiaľ Vám nemôžeme povedať, ako Vám budú tieto šošovky vyhovovať. Šošovky fungujú ako celok a aj dva typy šošoviek, ktoré budú mať rovnaký priemer aj zakrivenie, ale budú vyrobené z iného materiálu, sa môžu pri nosení prejaviť rôzne. Kontaktné šošovky budete musieť vyskúšať a pred online nákupom Vám odporúčame navštíviť aplikačné stredisko. Ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.