1 Day Acuvue TruEye (30 šošoviek)

19.89 €


Výhodnejšie balenie:
1 Day Acuvue TruEye (90 šošoviek) - 57,19 € (ušetríte 2,48 €)

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Piatok 25.8.

cleaner
blank
1 Day Acuvue TruEye (30 šošoviek) - Johnson and Johnson
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 130 x

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Nie nadarmo získali jednodenné kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye prestižné ocenenie TOP OPTA 2010. Na trhu boli predstavené už v máji 2009 ako prvné silikon-hydrogelové šošovky v oblasti segmentu jednodenných šošoviek. Nový materiál Narafilcon A priniesol užívateľom okrem komfortu tiež nezvyčajne vysokú priepustnosť pre kyslík dosahujúcu hodnoty 118 Dk/t.

Technológia HYDRACLEAR

1 Day Acuvue TruEye sú vybavené unikátnou zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR® pomáhajúcou udržovať oči vlhké a v pohodlí. Hydraclear spojuje zvlhčujúce látky s materiálom šošoviek, vďaka čomu je povrch šošovky hladký a jemný.

Šošovky pre náročných užívateľov

Nech plánujete šošovky používať príležitostne, alebo každý deň, len na sport, alebo od rána až do večera, pri zvolení 1 Day Acuvue TruEye si môžete byť istí skvelým dlhotrvajúcim komfortom. Výrobca schvaľuje prechod z predchádzajúcich verzií jednodenných šošoviek rady Acuvue na verziu TruEye bez schválenia očného špecialistu, parametre zakrivenie (BC) a priemer (DIA) boli zachované.
Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye poskytujú nositeľovi (tak ako u 1 Day Acuvue a 1 Day Acuvu Moist) ochranu proti žiareniu UVA a UVB a indikátor rub-líc pre lahšie určenie správnej polohy pre nasadenie šošovky na oko.

O šošovkách 1 Day Acuvue TruEye


Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Narafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 46%
Priepustnosť O2: 118 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.5 a 9.0

Komentáre

Pridať komentár

Zuzana Matišíková

Rada by som vyskúšala tieto denne šošovky avšak neviem či mi budú sedieť nakoľko si objednávam od vás šošovky Acuvue Oasys Hydraclear so zakrivenim 8,4/priemer 14,0 a pri týchto šošovkách taketo zakrivenie a priemer nie je. Vedeli by ste mi povedať ci tento parameter je podstatný natolko aby mohli šošovky na základe toho nevyhovovat? Ďakujem.

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, Zuzana, vďaka že sa obraciate práve na nás. V pohodlí počas nosenia hrá hlavnú rolu materiál šošoviek. Oko je v priemere a zakrivení schopné prijať určité odchýlky a v prípade týchto šošoviek je rozdiel v norme. Samozrejme, úplnú istotu budete mať až po vyskúšaní šošoviek. Ak chcete, aby boli nové jednodenné šošovky čo najpodobnejšie Vašim doterajším, skúste Dailies TOTAL1. Ide o silikón-hydrogélové šošovky ako v prípade Acuvue Oasys, so zakrivením 8,50 a priemerom 14,10. Keby ste mali ďalšie otázky, kedykoľvek nám napíšte. Želáme Vám krásnu stredu.

Renáta

Jednoznačne najlepšie šošovky. Vyskúšala som veľmi veľa značiek a typov a tieto sú zatiaľ najlepšie a najpohodlnejšie.

Denisa Brižeková

PEKNY DEN SOM S VAMI MAXIM. SPOKOJNA UZ VECNOST SI OBJEDNAVAM SOSOVKY U VAS CEZ VAS :) SKUSAM ZNACKU ZA ZNACKOU PODLA PARAMETROV...TENTOKRAT SOM PRESLA Z DVOJTYZDNOVYCH NA DENNE CO JE VELMI POHODLNE. CHCEM SA OPYTAT AKY JE ROZDIEL MEDZI TRU EYE A MOIST ??? DAKUJEM

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, rozdiel medzi 1 Day Acuvue TruEye a 1 Day Acuvue Moist je v niektorých parametroch – napr. je to doba expirácie, materiál, priepustnosť pre kyslík, obsah vody a taktiež v technológii zvlhčovania šošoviek.

Spokojnosť

Spokojnosť

Produkt som si doteraz kupovala v obchode, bola som s nim spokojna, tak som ho vyhladala na internete ci sa neda kupit online. prva sa mi zobrazila vasa stranka, tak som na nu klikla, potom som pozrela aj na dalsie, no vratila som sa na vasu. :)

ivetta

Potrebujem denné čočky 8,8zakrivenie, 14,2 priemer +1,25 dioptrie