1 Day Acuvue TruEye (30 šošoviek)

24.89 €
99% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: 1 Day Acuvue TruEye (90 šošoviek) - 68.89 € (ušetríte 5.78 €)
Kedy odošleme? piatok 26.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
24.89 €

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Nie nadarmo získali jednodenné kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye prestižné ocenenie TOP OPTA 2010. Na trhu boli predstavené už v máji 2009 ako prvné silikon-hydrogelové šošovky v oblasti segmentu jednodenných šošoviek. Nový materiál Narafilcon A priniesol užívateľom okrem komfortu tiež nezvyčajne vysokú priepustnosť pre kyslík dosahujúcu hodnoty 118 Dk/t.

Technológia HYDRACLEAR

1 Day Acuvue TruEye sú vybavené unikátnou zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR® pomáhajúcou udržovať oči vlhké a v pohodlí. Hydraclear spojuje zvlhčujúce látky s materiálom šošoviek, vďaka čomu je povrch šošovky hladký a jemný.

Šošovky pre náročných užívateľov

Nech plánujete šošovky používať príležitostne, alebo každý deň, len na sport, alebo od rána až do večera, pri zvolení 1 Day Acuvue TruEye si môžete byť istí skvelým dlhotrvajúcim komfortom. Výrobca schvaľuje prechod z predchádzajúcich verzií jednodenných šošoviek rady Acuvue na verziu TruEye bez schválenia očného špecialistu, parametre zakrivenie (BC) a priemer (DIA) boli zachované.
Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue TruEye poskytujú nositeľovi (tak ako u 1 Day Acuvue a 1 Day Acuvu Moist) ochranu proti žiareniu UVA a UVB a indikátor rub-líc pre lahšie určenie správnej polohy pre nasadenie šošovky na oko.

Vlastnosti - 1 Day Acuvue TruEye (30 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 9.00, 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Názov produktu: 1 Day Acuvue TruEye
Priepustnosť O2: 118 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 46%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Narafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue One+ (30 šošoviek)

  • Odolné voči nečistotám
  • Celodenná hydratácia
  • Bezstarostné nosenie na jeden deň
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 19.79 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (13)

Máte nejaké otázky?
Anna

dobry den, chcela by som sa opytat na tieto sosovky 1 Day Acuvue TruEye, ci su vhodne na suche a citlive oko? hodnoty mi lekar nameral OD +2,0 -0,25 145, OS +2,0 -0,25 160, staci mi teda objednat jedny +2.0?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Anna, ďakujeme Vám za otázku. Výroba týchto šošoviek bola ukončená v decembri roku 2022 a prebieha dopredaj ich skladových zásob. Z tohto dôvodu by sme Vám ponúkli od rovnakého výrobcu kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Aj keď máte slabšiu formu astigmatizmu, Vaše cylindrické hodnoty sú príliš nízke, budú Vám zatiaľ stačiť ku korekcii zraku klasické, sférické šošovky. Ku korekcii oboch očí by ste mali mať šošovky s hodnotou dioptrie +2,00. Správne by ste mali mať pred nákupom šošovky vždy odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou sa nákup na internete, žiaľ, môže stať. Ak sa rozhodnete, aj napriek tomu, šošovky skúšať sama, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Preto by pre Vás mohli byť zaujímavé kontaktné šošovky TopVue Blue Blocker, ktoré čiastočne blokujú mieru modrého svetla. Oči tak nie sú tak namáhané. Naviac, pri značke TopVue funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali a spĺňali by ste podmienky služby, mohli by ste ju využiť a Vaša investicia by sa Vám vrátila. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Simona

Dobrý deň. Nie som si istá tým aké jednodňové šošovky si kúpiť a chcela by som vás požiadať o radu. Viem, že ide najmä o subjektívny pocit, ale nechcem kúpiť vyslovene nesprávne. Momentálne používam od vás 14 dňové Accuvue Oasys Hydroaclear. Chcela by som skúsiť jednodňové a chcem sa spýtať , ktoré sa im najviac podobajú. Ďakujem pekne za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. K uvedeným, štrnásťdenným šošovkám Acuvue Oasys je jednodenná varianta Acuvue Oasys 1-Day with Hydralux. Tieto šošovky sú vyrobené z rovnakého materiálu. Pri veľkostných parametroch je povolená rozmedzná odchýlka ±0,20 mm, tu by mohol byť problémom priemer šošovky, ktorý odchylku o 0,10 mm prekračuje. Druhou možnosťou by boli tieto jednodenné šošovky, ktoré sú taktiež silikón-hydrogélové, avšak vyrobené z iného materiálu. Priepustnosť kyslíka aj obsah vody sú zrovnateľné a veľkostne by ste sa vošli do tolerovaných medzných odchýlok. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Adriana

Dobrý deň, ako sa rozhodnúť pre priepustnosť O2? Resp. čo to znamená a aký je rozdiel medzi 26Dk/t a 118Dk/t? Čo je lepšie? A tiež ma zaujíma obsah vody....čím vyššie percento tým lepšie? Mala som od Vás hodne šošoviek, ale len teraz sa nad tým zamýšľam. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto hodnoty by ste mali voliť podľa toho, čo vyhovuje Vašim očiam. Vyššie hodnoty priepustnosti kyslíka nájdete u šošoviek zo silikón-hydrogélového materiálu. Obsah vody zase ovplyvní jemnosť šošoviek. Čím vyšší obsah vody v materiáli bude, tým budú šošovky aj krehkejšie. Neexistuje hodnota ideálna pre všetkých. Je to veľmi individuálne a ideálne je riadiť sa subjektívnymi pocitmi pri nosení. Zároveň je nevyhnutné dodržiavať pravidelné kontroly u očného špecialistu. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Mária Albrechtová

Ďakujem za odpoveď. Momentálne používam šošovky biofinity s parametrom -9,5. Boli by dane šošovky vhodné? Prípade mi neviete poradiť inú značku ako alternatívu jednodennych? Za pomoc a odpoveď Vám ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Poradiť Vám môžeme, ale iba teoreticky. V skutočnosti oči so šošovkami 100% spokojné byť nemusia. Ako náhrada by mohli byť vhodné tieto 1 Day Acuvue TruEye alebo Dailies TOTAL1. Rozhodne Vám ale odporúčame šošovky najskôr vyskúšať v aplikačnom stredisku. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Prajeme Vám pekný deň.
Mária Albrechtová

Dobrý deň. Nosím šošovky mesačne s diaľkovým 14.2 a bc 8.6,no chcela by som prejsť na jednodňové a preto by ma zaujímalo či v tomto prípade môžem zvoliť parameter 8.5 alebo to môže spôsobiť problém pri danom nosení. Za odpoveď vám ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. Ide o veľmi malý rozdiel, ktorý oči pri nosení pravdepodobne vôbec nepocítia. Viac sa sústreďte na porovnanie vlastností materiálu Vašich súčasných šošoviek a nových vybraných šošoviek. Dôležitý je obsah vody a priepustnosť kyslíka. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Martina

Dobrý deň, chystám sa na dovolenke šnorchlovať, ktoré šošovky budú na to lepšie? 1 Day Acuvue Moist alebo 1 Day Acuvue TruEye. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Ideálne budú kontaktné šošovky, na ktoré ste zvyknutá. Nie sme schopní Vám odporučiť kontaktné šošovky bez znalosti potrieb Vašich očí. Nech zvolíte akékoľvek kontaktné šošovky, rozhodne použite aj plavecké okuliare. Žiadne kontaktné šošovky nesmú prísť do styku s vodou. Ani sladkou, ani slanou. Ak budete chcieť doplniť akékoľvek informácie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Zuzana Matišíková

Rada by som vyskúšala tieto denne šošovky avšak neviem či mi budú sedieť nakoľko si objednávam od vás šošovky Acuvue Oasys Hydraclear so zakrivenim 8,4/priemer 14,0 a pri týchto šošovkách taketo zakrivenie a priemer nie je. Vedeli by ste mi povedať ci tento parameter je podstatný natolko aby mohli šošovky na základe toho nevyhovovat? Ďakujem.

Zákaznícky servis – Jozef
Dobrý deň, Zuzana, vďaka že sa obraciate práve na nás. V pohodlí počas nosenia hrá hlavnú rolu materiál šošoviek. Oko je v priemere a zakrivení schopné prijať určité odchýlky a v prípade týchto šošoviek je rozdiel v norme. Samozrejme, úplnú istotu budete mať až po vyskúšaní šošoviek. Ak chcete, aby boli nové jednodenné šošovky čo najpodobnejšie Vašim doterajším, skúste Dailies TOTAL1. Ide o silikón-hydrogélové šošovky ako v prípade Acuvue Oasys, so zakrivením 8,50 a priemerom 14,10. Keby ste mali ďalšie otázky, kedykoľvek nám napíšte. Želáme Vám krásnu stredu.
Renáta

Jednoznačne najlepšie šošovky. Vyskúšala som veľmi veľa značiek a typov a tieto sú zatiaľ najlepšie a najpohodlnejšie.

Denisa Brižeková

PEKNY DEN SOM S VAMI MAXIM. SPOKOJNA UZ VECNOST SI OBJEDNAVAM SOSOVKY U VAS CEZ VAS :) SKUSAM ZNACKU ZA ZNACKOU PODLA PARAMETROV...TENTOKRAT SOM PRESLA Z DVOJTYZDNOVYCH NA DENNE CO JE VELMI POHODLNE. CHCEM SA OPYTAT AKY JE ROZDIEL MEDZI TRU EYE A MOIST ??? DAKUJEM

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, rozdiel medzi 1 Day Acuvue TruEye a 1 Day Acuvue Moist je v niektorých parametroch - napr. je to doba expirácie, materiál, priepustnosť pre kyslík, obsah vody a taktiež v technológii zvlhčovania šošoviek.

Anonymous

Spokojnosť

Anonymous

Spokojnosť

Anonymous

Produkt som si doteraz kupovala v obchode, bola som s nim spokojna, tak som ho vyhladala na internete ci sa neda kupit online. prva sa mi zobrazila vasa stranka, tak som na nu klikla, potom som pozrela aj na dalsie, no vratila som sa na vasu. :)

ivetta

Potrebujem denné čočky 8,8zakrivenie, 14,2 priemer +1,25 dioptrie