1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 šošoviek)

23.99 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Streda 31.5.

cleaner
blank
1 Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 šošoviek) - Johnson and Johnson
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 119 x

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Spoločnosť Johnson and Johnson uviedla na trh jednodňové astigmatické šošovky radu 1 Day Acuvue Moist s pokrokovým dizajnom, osvedčenou technológiou LACREON™ a ponukou najširšej škály parametrov medzi dostupnými jednodňovými torickými šošovkami. Výrobca uvádza u 95% pacientov úspešnosť aplikácie na prvý pokus.

Technológia LACREON™

Technológia LACREON 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism sú vybavené technológiou LACREON™, ktorá uzatvára zvlhčujúce zložky, zložením podobným prirodzeným slzám, v materiálu šošoviek. Vďaka tejto technológii pomáhajú udržiavať oči vlhké, svieže a v pohodlí po celý deň.

Technológia ASD

Technológia ASD Jedinečný systém štyroch stabilizačných zón využíva prirodzený tlak oboch očných viečok a udržuje kontaktnú šošovku na svojom mieste pri každom žmurknutí. To prispieva k udržaniu jasného a stáleho videnie v priebehu celého dňa. Táto technológia umožňuje rýchle usadenie šošovky a ľahko predvídateľnú orientáciu šošovky na oku. 

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism Vám okrem vysokého pohodlia poskytnú tiež ochranu očí pred žiarením UVA a UVB – najvyššiu UV ochranu medzi dostupnými jednodňovými torickými šošovkami – výrobca uvádza 85% ochranu proti UVA žiareniu a až 99% ochranu proti UVB žiareniu. Indikátor rub-líc vám pri pohľade na šošovku z profilu napovie, či je šošovka v správnej polohe pre nasadenie na oko.

O šošovkách 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism


Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Etafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 58 %
Priepustnosť O2: 23,7 Dk/t
Priemer (DIA): 14.5
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.5

Komentáre

Pridať komentár

Erik

Dobrý deň, rád by som si objednal tieto šošovky pravé oko: dioptrie: -0,5, cyl.: -0,5 a os 105° ľavé oko: dioptrie: -0,75, cyl.: -0,5 a os 90° Viete mi poradiť ako si mám vhodne vybrať cylinder a os? Za odpoveď ďakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takto nízké cylindrické hodnoty není třeba korigovat torickými čočkami. To je nutné až od cylindru –0,75. Použijeme tedy přepočet a můžete si objednat čočky 1 Day Acuvue Moist s dioptrií –0,75 pro pravé oko a –1,00 pro oko levé. Při výběru čoček věnujte pozornost potřebnému průměru a zakřivení. Oko by mělo být schopné tolerovat rozdíl v těchto parametrech do 0,20, ale jde o velmi individuální záležitost. Pokud budete chtít poradit s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme Vám krásný den.

Mária

Dobrý deň, rada by som si objednala tieto šošovky a moje dioptrie sú pri pravom oku -1,0, cyl 1,0 a 103°; pri ľavom -1,5, cyl. 1,0 a 69°. Môžete mi poradiť aké parametre si najlepšie vybrať pri cylindri aj osiach? Ďakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Zvolte si, prosím, pro pravé oko dioptrie –1,00 cyl 0,75 a osu 100°, pro levé oko pak dioptrii –1,50 cylindr –0,75 a osu 70°. Přejeme hezký den.

Ivana Weisová

Dobrý deň, chcela by som si objednať tieto šošovky, ale podľa predpisu lekára potrebujem zakrivenie 8,6. Je to problém, keď u týchto šošoviek je zakrivenie 8,5? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, menšia zmena v zakrivení by vám nemala spôsobiť žiadny problém. Šošovky sú už v dnešnej dobe vyrábané tak, aby lepšie priľahli k oku. Prajeme príjemné nosenie.

Matúš Javorský

ospravedlnujem sa pozrel som zlý papier , tie hodnoty sú mínusové: dioptria= -1,0,cylinder= -1,0 a osa 45 stupňov ,,, ľavé oko: dioptria= -1,5,cylinder= -0,5 a osa 140 stupňov

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaše hodnoty pre pravé oko sú dioptria –1,0; cylinder –0,75 a os 50°. Hodnoty pre ľavé oko sú dioptria –1,75. Nakoľko máte na ľavom oko nízku hodnotu cylindra, stačia vám klasické sférické šošovky. Pre pravé oko Vám odporúčame šošovky TopVue Air for Astigmatism a pre ľavé oko TopVue Air. Prajeme príjemné nosenie.

Matúš Javorský

Dobrý deň, mám astigmatizmus a predpis od lekára , pravé oko: dioptria=1,0,cylinder=1,0 a osa 45 stupňov ,,, ľavé oko: dioptria=1,5,cylinder=0,5 a osa 140 stupňov ,,, a potreboval by som poradiť aké šošovky s akými parametrami by som si mal objednať ? prosím poradte.

Milan

Dobrý deň, aké šošovky mám objednať ak mám predpis na okuliare nasledovný D-2,00 C-0,50 os 180. ďakujem.

Zákaznícky servis - Dominika

Dobrý deň, keďže máte malý cylinder sú pre vás ideálne sférické šošovky s dioptriou –2,25. Odporúčame Vám šošovky TopVue Plus.

Marcela Jančeková

Dobrý deň, prosím poraďte mi šošovky pre desaťročného syna, ktorý má astigmatizmus a nosí okuliare, ale keďže je športovec, potreboval by na výmenu aj šošovky. Doktorka mu namerala tieto hodnoty: pravé oko +3,5 Dsph -3,0cyl x 10, ľavé oko +2,0Dsph -4,0cyl x 170. Tiež nám povedala, že ich nemáme kupovať veľa, lebo sa mu oči stále ešte menia a vyvíjajú a tieto hodnoty môžu byť za krátky čas iné. Prosím máte takéto šošovky?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vo vašom prípade potrebujete šošovky astigmatické čiže torické. V našej ponuke bohužiaľ šošovky s takýmito hodnotami nemáme, iba keby boli vami udané hodnoty pre okuliare a ešte by bolo potrebné prerátať ich na šošovky.

Júlia

Dobrý deň, nosím kontaktne šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism, BC 8,6 a DIA 14,5, su však iba si zakrivením 8,50. Je v tom veľký rozdiel? Nedal by sa prípadne objednať skúšobný pár? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, paramter zakrivenie už nie je taký významný ako v minulosti, u nových výrobkov je častejší asférický design zadnej plochy šošovky, čo znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku. Preto by malá zmena nemala mať vplyv na komfort pri nosení.

Katarína

Dobrý deň, mám predpísanú os 0, ale v ponuke pre šošovky je od 10 - 180. Ktorú os teda mám zvoliť? Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v prípade astigmatických šošoviek predstavuje os 180° rovnakú hodnotu ako 0°.

Lubos

Dobry den,odoberam od vas sosovky Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek) v urcitej hodnote dioptrii a chcem vediet ci mozem aj tieto jednodnove objednat v tej istej hodnote dioptrii.Dakujem,Lubo

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ide o rovnaký typ kontaktných šošoviek, a to astigmatické, teda by to v zásade nemal byť problém.

Romana Jasova

dobrý deň , sú tieto šošovky tvrdé alebo mäkké ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ide o mäkké kontaktné šošovky.

Michal

Dobrý deň. Predpis na okuliare mám P: -2,25 -0,75 os 170 a Ľ: -2,0 -1,0 os 10. Musím nosiť torické, alebo stačia aj sférické KŠ? Je pravda, že pri KŠ sa doporučuje nosiť o cca 0,5 D slabšie KŠ než predpísané okuliare? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, predpis na kontaktné šošovky sa môže líšiť od predpisu na okuliare, preto je potrebné ísť k očnému lekárovi, ktorý Vám presne odmeria aké šošovky potrebujete.

Lubos

Zdravim,chcem sa opytat ci existuje aj mensi pocet ako 30ks sosoviek pre astigmatizmus,napr.10ks.Ak ano napiste mi prosim cely nazov a ci ich mate.Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, všetky kontaktné šošovky určené na korekciu astigmatizmu si môžete pozrieť v sekcii torické kontaktné šošovky. Nachádzajú sa tam aj balenie po 6 ks.

Monika

Dobry den, mam sosovky BC 8,7 - Dia 14,5 - PWR -1.00/-1,75x010 a druhe oko BC 8,6 - Dia 14,0 - PWR -3,75. Vedeli by ste mi pomoct s hladanim? Nikde neviem najst potrebne zakrivenia, atd. Najlepsie by boli jednodnove, ale vystacim si aj s mesacnymi. Objednavam naraz viac. Dakujem :)

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, s väčším priemerom existujú špeciálne torické šošovky, ku ktorým ale potrebujete vedieť ďalšie parametre ako os a cylinder. Odporúčame Vám navštíviť očného špecialistu, ktorý Vám pomôže s výberom vhodných šošoviek a odbornou aplikáciou – potom si ich už môžete kupovať kdekoľvek.

Hargas

Dobry den, na recepte od lekara mam udaj: Dioptria -1,25 (obe oci) Cylinder -0,5 (obe oci) Zakrivenie 10 resp na druhom oku 170 Pri zadavani pramatrov pre 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism ale pri Cylindroch mam len hodnoty zacinajuce az od -0,75. A 0 na vyber nieje. Ako teda spravne zadefinovat parametre?

Poradňa

Dobrý deň, snažili sme sa Vám dovolať a poradiť Vám, no nebral ste telefón. Predpokladáme, že máte na jednom oku os 10 a na druhom 170. Zakrivenie je len jedno a to 8,5. Cylinder je skutočne až od –0,75. Vždy je najlepšie po prvýkrát si nechať šošovky predpísať od lekára a presvedčiť sa , že Vám dobre sedia. Podľa krabičky už sa dajú druhýkrát správne a ľahko objednať na internete.

Dada

Naozaj je priepustnost O2 len 23,7 Dk/t? Ak ano, potom nie su asi vhodne pre suche oci. Nemylim sa, ze?

Poradňa

Suchosť očí nemá s priepustnosťou nič spoločné. Priepustnosť je údaj, ktorý hovorí, koľko O2 sa dostane k rohovke pri štandardizovanej hrúbke –3,00 Dpt, v podstate u akejkoľvek šošovky pokiaľ je Dk/t nad 60 je to údaj nezaujímavý, ostatný kyslík zadrží slzný film pod šošovkou. Moist vďaka lubrikačným látkam a obsahu vody je veľmi vhodný pre suché oči.