1 Day Acuvue Moist (90 šošoviek)

45.99 €
96% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: 1 Day Acuvue Moist (180 šošoviek) - 89,49 € (ušetríte 2,49 €)
Kedy odošleme? Streda 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
45.99 €

Pohodlnejšie než staré Acuvue

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist ponúkame tiež v balení po 30 kusoch.

1 Day Acuvue Moist sú nástupcom staršej verzie jednodenných šošoviek 1 Day Acuvue. Technologický posun predstavuje pridanie lubrikačnej látky povidon (polyvinylpyro­lidon) do roztoku, v ktorom sú šošovky v priebehu výroby uložené. Tým je zásadným spôsobom ovplyvnený komfort šošoviek bezprostredne po nasadení a v prvých hodinách nosenia.

Technológia LACREON™

1 Day Moist sú naviac vybavené špeciálnou technológiou LACREON™, ktorá uzatvára zvlhčujúce zložky v materiále šošoviek. Vďaka tejto technológii 1 Day Acuvue Moist zaručujú očiam vyšší komfort na podstatne dlhšiu dobu.

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist Vám okrem pohodlia poskytnú tiež ochranu proti žiareniu UVA a UVB a indikátor rub-líc, ktorý vám pri pohľade na šošovku z profilu napovie, či je šošovka pripravená k nasadeniu na oko.

Prechod zo starej verzie 1 Day Acuvue na verziu Moist výrobca odporúča aj bez konzultácie s očným špecialistom.

Vlastnosti
Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 9.00, 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Názov produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

  • UV filter
  • komfortné a zdravé nosenie
  • 58% vody v materiáli šošoviek
Cena: 39.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (3)

Comments: Do you have any questions?

Lucia

Da sa v nich prilezitostne prespat? Napriklad par hodin pocas cestovania. Dakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Tieto kontaktné šošovky ku spaniu určené nie sú. Pokiaľ máte na mysli zdriemnutie napr. počas cesty vlakom na 30 minút, potom by to pre Vaše oči snáď neznamenalo príliš veľkú záťaž. Pokiaľ máte na mysli nejaké pravidelnejšie spanie aj po dlhší čas než 30 minút, odporúčali by sme Vám šošovky, ktorý spánok v šošovkách umožňuje napr. mesačné šošovky Air Optix plus Hydraglyde, ktoré majú priepustnosť kyslíka 138 Dk/t. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Katka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ak mám dioptriu na ľavom oku - 2.0 a na pravom oku -2.5 a cylinder na pravom oku - 0.5 (ale najmenšia hodnota pre cylinder na šošovkach je 0.75) tak aká by mala byť správna hodnota dioptrii na šošovkach...vopred Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Katka, ďakujeme Vám za otázku. Hodnoty cylindra do ± 0,50 sa prevádzajú na sféru. Ak sme Váš zápis prečítali správne, máte teraz hodnotu dioptrie pre ľavé oko -2,00 a pre pravé oko je dioptria -2,50 a cylinder -0,5. Potom budete pre nákup kontaktných šošoviek potrebovať klasické sférické šošovky pre obe oči. Pre ľavé oko kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -2,00 a pre pravé oko šošovku s hodnotou dioptrie -2,75. Z nášho sortimentu Vám môžeme odporučiť jednodňové kontaktné šošovky TopVue One+, pri ktorých funguje služba Garancia vrátenia peňazí. Ak sme Váš dioptrický zápis prečítali zle alebo máte ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Katarína Chudá

Vyborne sosovky, vyskusala som uz viacere typy, ale tieto mi vyhovuju najviac. Len skoda ze su 1-denne, prijala by som take iste, keby boli napr. aspon 2-tyzdenne, mesacne.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Rad Acuvue spoločnosti Johnson and Johnson ponúka i šošovky s dlhšou periódou výmeny. Sú to mesačné Acuvue Vita a štrnásťdňové Acuvue Oasys. Pred ich nákupom Vám odporúčame konzultáciu s kontakotlogem. Aj keď ide o šošovky Acuvue, líšia sa materiálom a vlastnosťami. Zatiaľ majte pekný deň.