1 Day Acuvue Moist (180 šošoviek)

89.49 €
93% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 3.8. Stock day info: Tomorrow Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
89.49 €

Pohodlnejšie než staré Acuvue

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist ponúkame tiež v balení po 30 kusoch.

1 Day Acuvue Moist sú nástupcom staršej verzie jednodenných šošoviek 1 Day Acuvue. Technologický posun predstavuje pridanie lubrikačnej látky povidon (polyvinylpyro­lidon) do roztoku, v ktorom sú šošovky v priebehu výroby uložené. Tým je zásadným spôsobom ovplyvnený komfort šošoviek bezprostredne po nasadení a v prvých hodinách nosenia.

Technológia LACREON™

1 Day Moist sú naviac vybavené špeciálnou technológiou LACREON™, ktorá uzatvára zvlhčujúce zložky v materiále šošoviek. Vďaka tejto technológii 1 Day Acuvue Moist zaručujú očiam vyšší komfort na podstatne dlhšiu dobu.

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist Vám okrem pohodlia poskytnú tiež ochranu proti žiareniu UVA a UVB a indikátor rub-líc, ktorý vám pri pohľade na šošovku z profilu napovie, či je šošovka pripravená k nasadeniu na oko.

Prechod zo starej verzie 1 Day Acuvue na verziu Moist výrobca odporúča aj bez konzultácie s očným špecialistom.

Vlastnosti
Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 9.00, 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 180 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Názov produktu: 1 Day Acuvue Moist
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 33 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

  • UV filter
  • komfortné a zdravé nosenie
  • 58% vody v materiáli šošoviek
Cena: 69.59 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (1)

Comments: Do you have any questions?

Aleš Gajarský

Dobrý deň, skúsenosť. Používam Acuvue 14 rokov. Striedavo Oasys 2týždňové a TruEye 1dňove. Doteraz veľká spokojnosť, až som skúsil teraz Acuvue Moist a naopak veľká nespokojnosť. Vybral som ,,lacnejšiu,, variantu kvalitných 1dňových šošoviek nakoľko trávim viac času teraz doma a menej vonku v teréne. Potešilo ma ako tenučké sú Acuvue Moist a ako sa doslova strácajú v oku. Výnimočne sa ale stáva že nasadím a všetko je v poriadku. Častejšie cítim, ako by mi niečo vadilo v jednom oku - raz práve, druhý deň ľavé a naopak. 1šošovka v poriadku, 2.šošovka najčastejšie problém. Som precízny v nasadzovaní a čistote prstov, nasadzujem klieštikmi behom 4-5sekúnd. Nepoznal som pri ostatných typoch takéto pravidelné problémy, začali až teraz pri Ac.Moist. Nie je možné aby som mal vlastným zapríčinením - 5 dní v týždni zo 7mich dní takýto problém. Toto sú prvé šošovky, ktoré by som chcel čím skôr minúť a už ich do budúcna nekúpiť. Pociťujem pri nich problém so zaostrovaním.. resp preostrovaním. Keď si idem niečo prečítať na mobile, pc, knihe, papiery, potrebujem vždy pár sekúnd na zaostrenie. Vymenil som si pár posledných kusov TrueEye a nemal som ani problém so zaostrovaním ani že by mi pri nasadení 3 dni po sebe niečo vadilo v oku. Návrat ku Acuvue Moist po 3och dňoch bol nepríjemný. Do budúcna zostávam pri Acuvue TrueEye a doplnkovo Acuvue Oasys.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Aleš, ďakujeme Vám za komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám tieto šošovky nesadli. Dôvodom, prečo Vám šošovky pravdepodobne nesadli je diametrálne odlišný materiál šošoviek na aký ste zvyknutý. Šošovky Acuvue Oasys a šošovky 1 Day Acuvue TruEye sú zo silikón-hydrogélového materiálu. Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist sú len hydrogélové. Pokiaľ máte šošovky, ktoré Vám bez akýchkoľvek výhrad vyhovujú, neexperimentujte. V prípade, že by ste v budúcnosti chceli zmenu, požiadajte o pomoc očného špecialistu. Ten Vám na základe vyšetrenia pomôže nájsť nové šošovky. Následné nákupy na internete sa potom nemôžu stať nevhodnou investíciou. Každopádne Vám veľmi ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Pekný deň.