Šošovky Swarovski

Kontaktné šošovky s kamienkami od Swarovského.

Čočky Swarovski

Náušnice a prstene s kryštálmi Swarovski pozná každý. Trblietajúce kamienky sa však objavujú kdekoľvek si len môžete predstaviť – na kabelkách, počítačoch, mobilných telefónoch, spotrebičoch a dokonca i na toaletách. Ale toto „trblietanie“ je skutočne veľmi neobvyklé!

Trblietajúce sa kontaktné šošovky! Miniatúrne kryštály Swarovski boli vložené do okraja kontaktnej šošovky pre úchvatne ligotajúce sa oči!

„Iskrenie“ bolo vytvorené Indickým dizajnérom Anthony Mallierem, ktorý vyhral druhú cenu v súťaži Crystal Vision poriadanú spoločnosťou Designboom a Swarovski. Tejto súťaže sa zúčastnilo viac ako 4 000 súťažiacich z 92 krajín. Swarovski má tú moc obohatiť leskom veci z nášho každodenného života. Swarovského kryštály majú silu zmeniť všedné veci v nevšedné jednoducho ich čistou brilantnosťou. „Iskrenie“ je pokus zvýrazniť náš najjasnejší zmysel – naše oči.

Otázkou ostáva či farebné kontaktné šošovky Swarovski vôbec dorazia na trh a aká bude ich cena! Pri bližšom skúmaní človek začne premýšľať o bezpečnosti kontaktných šošoviek pri dennom nosení. Nebolo by príjemné, keby nám kryštál uviazol v oku, aj keď je z dielne tak zvučného mena, a vôbec nikto by si nechcel predstaviť paniku vzniknutú stratou šošovky Swarowski v sprche či umývadle. Iba čas ukáže, či neobvykle jasné očí s podpisom Swarovski dorazia i k nám.

Kontaktní čočky Swarovski

Komentáre

Pridať komentár